HomeHygienicUCA Nirvana gran fondo Antalya'da heyecan başladı.

UCA Nirvana gran fondo Antalya’da heyecan başladı.

Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI – International Cycling Union) tarafından organize edilen ve destinasyon partneri Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) olan UCI Nirvana Gran Fondo Antalya Uluslararası Bisiklet Yarışması’nın ilk etabı olan Zamana Karşı Yarışı (20 km.) tamamlandı.

Büyük bir heyecana sahne olan Zamana Karşı Yarışı’nda kadınlar genel klasman birincisi Charlotte Buchanan olurken, Rub Altmann ikinci, Natalie Laverack ise üçüncü oldu. Erkekler genel klasmanda ise Dmitry Murashko birinci, Sergei Serdiuk ikinci ve Jiri Belfin üçüncü olarak yarışı noktaladı.

Dünya şampiyonasına katılabilmek için zorunlu ön etaplardan biri olan ve bu özelliği ile diğer yarışlardan ayrılan UCI Nirvana Gran Fondo Antalya, yerli ve yabancı yüzlerce amatör bisiklet kullanıcısını Antalya’da buluşturuyor. Bisiklet camiasının en prestijli yarışları arasında yer alan UCI Nirvana Gran Fondo Antalya, 21 Kasım’da 70 kilometrelik Kısa Parkur ve 100 kilometrelik Uzun Parkur etapları ile devam edecek. Uzun Parkur Yarışı’nı %20’lik dilimde bitirenler ise UCI Gran Fondo World Series Final yarışlarına katılma hakkı kazanacak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »