HomeTourismTürkiye'ye tur satışı "Intourist" başladı

Türkiye’ye tur satışı “Intourist” başladı

Şirketin basın servisi, tur operatörü Intourist’in 2022 yaz sezonunda Türk tatil beldelerine tur satışına başladığını duyurdu. 28 Nisan’dan itibaren Rusya’nın güneyindeki havalimanından ana tatil beldesi Antalya’ya kendi charter uçuşlarımızın coğrafyasını genişletmekten bahsediyoruz.

NB Daha önce Turprom, Anex’in Türkiye ile 4 Rus şehrinden operasyonlara başladığını yazdı: önemli bir açıklama yayınlandı 

28 Nisan Perşembe gününden itibaren Intourist’in Mineralnye Vody’den Antalya’ya yaz “uçuşu” aşağıdaki programa göre gerçekleştirilecektir:

  • orada – öğleden sonra saat 16: 00’da, Türk havaalanına varış – akşam 18: 30’da;
  • dönüş – akşam 19:30’da, Minvod havaalanına varış – akşam 21:50’de.

Antalya’ya uçuşlar haftada üç kez gerçekleştirilecek: Salı, Perşembe ve Pazar.

Daha önce başvurularının onayını almış turistler – AZUR hava havayolunun uçuşlarından bahsediyoruz – tur operatörü Azimut havayolunun uçuşlarına transfer teklif edecek. Ek ücret gerekli.

Azimuth havayolunun kanatlarında oluşturulan “yeni pencereden” Intourist programı, 87 ila 108 yolcu kapasiteli yerli Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100) uçaklarında gerçekleştirilecek. Tur operatörü, diğer Rus şehirlerinden Ruslar arasında en büyük yabancı destinasyona kendi uçuş programını sürdürmeyi planlıyor.

Basın servisine göre, Türkiye’nin Akdeniz kıyısında yaz sezonunda yine güneşli hava ve harika bir plaj sezonu bekleniyor. Aynı zamanda Intourist’in çalıştığı birçok otelde ısıtmalı havuzlar, hamamlar, spor, sağlık ve güzellik merkezleri bulunuyor. Oteller geleneksel olarak çeşitli her şey dahil yemek seçenekleri sunar.

fiyatlar nelerdir?

Paket turların maliyetine gelince, Intourist Mineralnye Vody’den hareketle aşağıdaki kiralama seçeneklerini sunar: 7 gece üç yıldızlı bir otelde konaklama ile uçuşlar, transferler ve her şey dahil yemekleri içeren bir paket turun fiyatı , Rus turistlere 94 bin ruble, aynı koşullarda dört yıldızlı bir otelde – 97 bin ruble ve beş yıldızlı bir otelde – iki kişi için 108 rubleye mal olacak (1 Mayıs’ta ayrılıyor). Artan oranlar, Mayıs tatillerinde yüksek tatil talebinden kaynaklanmaktadır. Benzer bir paket, ancak 3 Haziran’da Antalya’ya bir uçuşla yolculara daha az mal olacak: üç ruble notunda – Temmuz ayında 89 bin ruble’den – fiyatlar yaklaşık aynı, ancak Ağustos ayında – en yoğun ay – Aynı tur, Ruslar iki kişi için 97 bin ruble ödeyecek.

Diğer operatörler de Antalya yaz için büyük ölçekli planlar açıkladı. Tur operatörleri PEGAS Touristik ve Biblio Globus bu doğrultuda kendi uçuş programlarını sundular. 29 Nisan’dan itibaren Türk Hava Yolları’nın ANEX Tour ve 30 Nisan’dan itibaren Coral ile iş birliği ile kanatlarında yapılan paket turlar kapsamında uçuşlara yeniden başlandı. Ayrıca Türkiye’nin Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlarında hesaplanan turlar, PEGAS Touristik rezervasyon sisteminde sunulmaktadır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »