HomeTourismTürkiye'nin En İyi Her Şey Dahil Otelleri Belli Oldu

Türkiye’nin En İyi Her Şey Dahil Otelleri Belli Oldu

Antik liman kenti Side’deki Otium Seven Seas Hotel, Türkiye’nin en iyi her şey dahil oteli seçildi. Bu, Alman çevrimiçi seyahat yayını Travel Book’un uzmanlarının ulaştığı sonuçtur.

Yayın tarafından birkaç milyon katılımcı arasında yapılan bir ankete göre, okuyucular tarafından seçilen 25 her şey dahil otelden altısının Türk olduğu ortaya çıktı. Sıralamada Belek’teki Sherwood Dreams Resort, Bodrum’daki Xanadu Adası ve Sirene Belek Otel de yer alıyor.

Antalya Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, Türkiye’nin Avrupa’nın en güçlü her şey dahil ülkesi olduğunu ve tatil beldesi Antalya’nın bu anlamda dünyanın en önemli destinasyonu olduğunu söyledi.

Listede ayrıca Fransa, Portekiz, İspanya, Karadağ, İtalya ve Kıbrıs’tan tatil yerleri de yer alıyor.

27 Mayıs tarihinde, Türkiye konuştu her şey dahil sisteminde değişiklikler hakkında. Çoğu otelde tanıtılan bir yenilikten bahsediyoruz – tatilcilerin kendi yemeklerini dayatmalarının yasaklanması, onlar için artık garsonlar yapıyor. Türkiye’nin Bodrum belediye başkanı Ahmet Aras’a göre, koronavirüs pandemisinden sonra kısıtlamalar devam edebilir.

Şubat ayının başlarında, Ruslar için dünyanın en iyi otellerinin bulunduğu şehirler belli oldu . Böylece yerli turistler, seyahat ederken konaklamak zorunda kaldıkları Prag otellerini en iyisi olarak adlandırdılar. Çek başkentinde konut, ankete katılanların yüzde yedisi tarafından yüksek puan aldı. Listedeki ikinci satır, Rusya’nın tatil beldesi Sochi’deki oteller ve daireler tarafından alındı ​​ve üçüncü en popüler Dubai oldu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »