HomeTourismAntalya'dan şok uçuş: Anna Filina uçaktaki tek yolcu kendisi olunca şok oldu.

Antalya’dan şok uçuş: Anna Filina uçaktaki tek yolcu kendisi olunca şok oldu.

Kız, ön masada bir şeylerin yanlış olduğundan şüpheleniyordu.

Türkiye’den “kişisel” tüzük Rus kadına sadece üç bin rubleye mal oldu. Antalya’dan Yekaterinburg’a uçan kız, uçaktaki tek yolcunun kendisi olmasıyla şok oldu. Rehberler, böyle bir durumla ilk kez karşılaştıklarını itiraf ettiler.

25 Haziran’da havalanan cumhuriyet uçuşuna 500 yolcu için tasarlanmış bir Boeing verildi. Sadece bir kişinin uçmak istemesine rağmen uçağı iptal etmediler. Anna Filina’nın check-in kontuarında bir “yalnızlık” hissi vardı, bu sadece uçağa bindiğinde yoğunlaştı.

Personel de kız kadar şaşırmıştı. Bir uçuşu reddetmenin gökyüzüne çıkmaktan daha pahalı olacağı ortaya çıktı – arıza süresi havayoluna daha pahalıya mal oluyor.

“On iki personel de benim gibi şoktaydı. Bana tek bir soru sordular: Buraya nasıl geldiniz? Onlara karşı bir sorum var: Neden bir kişi uğruna uçuşa başladılar?”

– bir yolcu “MK” dan alıntı yapar .

Uçuş görevlileri, Rusların bilet almak için zamanlarının olmadığını açıkladı – hava trafiği daha geçen hafta kuruldu. “Kişisel” tüzük kıza sadece üç bin rubleye mal oldu. Anna, Yekaterinburg havaalanında tek başına pasaport kontrolünden geçtiğini söyledi. Uçağın sadece kendisi için havalanacağını ummadan, Ağustos ayında kızın yaşadığı Türkiye’ye dönmeyi planlıyor.

haber kaynağı : radiokp.ru

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »