HomeTourismTürkiye'de bir Rus turist evlerin arasına paraşütle asıldı

Türkiye’de bir Rus turist evlerin arasına paraşütle asıldı

Alanya’da yamaç paraşütçüsünün kontrolü ile baş edemeyen bir Rus turist, konutlara ve tatil otellerine götürüldü – bir süre kız yüksek bir binanın köşesinde bacağı kırık olarak asılı kaldı. Kaza Türk medyası tarafından bildirildi.

Ekstrem sporseverlerin yamaç paraşütü için en popüler yerlerden biri olan Antalya’da 800 metrelik Yasi Tepe’nin zirvesinden havalandığı açıklandı. Kalkış alanının özelliği, tatil bölgesinin merkezine çok yakın konumudur. Alanya’daki yamaç paraşütçüleri genellikle ünlü Kleopatra plajına iner, ancak bir noktada yalnız bir turist iniş sırasında rüzgar nedeniyle paraşütün kontrolünü kaybeder, çatının köşesine takılır ve çok katlı bir uçurumun kenarına asılır. Otellerin bulunduğu Alanya bölgesinde Kızlar Pınarı beldesinde bulunan bina.

Görgü tanıkları durumu acil servise bildirdi. Kısa sürede olay yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden itfaiye ve ambulans geldi. Kurtarma ekipleri yolcuyu paraşütle çıkardı ve doktorlar ilk yardım sağladı ve onu hastaneye götürdü – kızın sağ bacağında kırık bir ayak bileği vardı. Hastanın genel sağlık durumu tatmin edicidir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »