HomeIdeasTürk Hava Yolları kaçak yolcu

Türk Hava Yolları kaçak yolcu

Bir çocuğun doğumu her zaman bir tatildir. Hastane koğuşu, çiçekler, toplar, ebeveynleri tebrik ederim. Ancak son tarihte İstanbul’dan Chicago’ya 11 saatlik bir uçuşa karar verenler var.

Zaten üç çocuğu olan Faslı bir aile işte böyle bir risk alıp uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verdi. Yolcuların , uçakta doğum yapma tecrübesi olan Türk Hava Yolları’nı seçmeleri iyi oldu.

Kaptan, doktorlardan yanıt vermelerini istediği bir anons yaptı ve bu uçuşta Türk hava taşıyıcısının mürettebatının yardım ettiği İstanbul’dan bir beyin cerrahı vardı.

Doğumun 10 bin metre yükseklikte Atlantik Okyanusu üzerinden alınması gerekiyordu. Göbek bağını kesme şerefi, anne ve babasını Almahdi adlı başka bir oğlunun ortaya çıkmasından dolayı tebrik eden geminin kaptanı Gülderen Doğu’ya verildi.

Mürettebat, gemide görünen yeni bir “kaçak yolcu” yolcu ile hafıza için fotoğraflandı. İnişin ardından doğum yapan kadın ve bebeği, diğer yolcuların alkışları üzerine olağandışı bir doğumun ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »