HomeTourismTuristlerin otellerden çaldığı inanılmaz şeylerin listesini biliyor musunuz ?

Turistlerin otellerden çaldığı inanılmaz şeylerin listesini biliyor musunuz ?

Turistler otelden çok ucuz şeyleri bile çalmaya hazırdır ve bu yaygın bir uygulamadır, yani. Sadece Rus turistleri ilgilendirmiyor. İngiliz turistler de ücretsiz sabun, saç ürünleri ve terlik almaya istekli. Ancak turistlerin bir süitten bile çalmaya hazır oldukları en önemli şeyler arasında iki inanılmaz “gündelik küçük şey” vardır. Bir dizi lüks otelin genel müdürleri bu konuda The Times’a şikayette bulundu.

Birincisi tuvalet kağıdı ruloları. Türkiye’de tatil yapan Rus turistler arasında talep görmüyorlar  ” Urallardan gelen turistler bir Türk otelinden tuvalet kağıdı çalarken yakalandılar ”

Birleşik Krallık’ta, lüks otel yöneticileri, kendi sözleriyle, “misafirler bir odayı tuvalet kağıdıyla yeniden doldurmak istediğinde sinirleniyorlar ve biz her gün bir odaya iki taze rulo koyuyoruz, ancak her şeyi eve götürdüklerini görüyoruz. . Hele bir süitte geceliği 800 sterlin olan misafirler söz konusu olduğunda.”

İkincisi – turistlerin çaldığı tuvalet kağıdından biraz daha pahalı – TV uzaktan kumandasının pilleri. Lüks otellerin yöneticilerinden biri, bu kadar ezici, iğrenç zengin turistlerin en sorunlu olduğundan şikayet etti: “En nefret edilen turistler, televizyonun uzaktan kumandasından pil çalanlardır. Ucuzlar, ancak bir sonraki konuk için her şey çok elverişsiz görünüyor – TV’yi kullanmaya çalışıyor ve yapamıyor. ”

5 Yıldızlı bir otelde bir bavulu her şey dahil büfesinden yiyecekle dolduran bir turisti yakaladıklarında şok olmuşlardı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »