HomeTourismTur operatörleri, Moskova'dan Antalya ve İstanbul'a yeni bir taşıyıcıda acilen koltuk blokları...

Tur operatörleri, Moskova’dan Antalya ve İstanbul’a yeni bir taşıyıcıda acilen koltuk blokları alıyor

Rus toplu tur operatörleri, hava yaptırımları zemininde Türkiye’ye uçuşları farklılaştırmak için her fırsatı değerlendiriyor. Türk basınına göre, Pegasus Havayolları Rusya pazarına döner dönmez, üç büyük Rus tur operatörü de taşıyıcının Antalya uçuşlarında hemen blok koltuklar aldı.

Turlar, Moskova’dan günlük kalkışlarda ve 12 Nisan’dan itibaren duyurulur. Domodedovo Havalimanı’nın Türk taşıyıcısının uçuşlarının dönüşünü resmen onayladığını hatırlayın. Pegasus Hava Yolları, Domodedovo Havalimanı’ndan İstanbul ve Antalya’ya uçuş programına yeniden başlıyor.

Detaylar aşağıdaki gibidir:

  • 11 Nisan 2022’den itibaren hava limanının ortağı, haftada 10 uçuş sıklığıyla İstanbul’a uçuşlarına devam ediyor.
  • 12 Nisan’dan itibaren Domodedovo’dan Antalya tatil beldesine günlük uçuşlar açılıyor.Tur operatörleri hala Türk kökenli üçlüdür – yani. Anex, Pegasus ve Coral, programın 12 Nisan Salı günü başlayacağını duyurdu.

    Fiyatlara gelince, hala az çok aklı başındalar. Programın başında Mercan, t.u. 14 Nisan’da, 87.402 ruble için 7 gece için her şey dahil yemekler ile Antalya’daki 5 * bir otele promosyon turları sunuyor. iki kişilik. Mayıs ayı için neredeyse 120 bin rubleye mal olacak. Anex, yaklaşık 142 bin ruble için Mayıs turları sunuyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »