HomeTourismTUI yeni personel ilanı yayınladı

TUI yeni personel ilanı yayınladı

TUI Antalya, Girit, Mallorca ve Rodos dahil olmak üzere 100 tatil beldesinde 1.000’den fazla ek pozisyon için personeller alacak.

TUI Group’un İK’dan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sybille Reiß yaptığı açıklamada ; ” TUI, pandemi sırasında kendi süreçlerinin ve ürünlerinin dijitalleştirilmesine yatırım yapmaya devam etti. 2022 yaz rezervasyonlarının 2019 yaz seviyelerine dönmesini bekliyoruz.Şimdi başarı hikayemizi yazmaya devam etmek için dijitalleşme ve destinasyonlar alanlarında ekiplerimizi genişletiyoruz.Ne de olsa bizi dünyanın önde gelen turizm şirketlerinden biri yapan çalışma arkadaşlarımızdır.” ifadelerini kullandı.

TUI’de şu anda özellikle Yazılım Mühendisleri, Veri Mühendisleri, Teknik Analistler ve Dijital Analistler istihdam edilmekte. Esnek ve hibrit çalışma artık TUI’de yaygın bir uygulama.

TUI, yerel konaklama, varış noktasına gidiş ve dönüş seyahatlerinin yanı sıra gerekli vize ve çalışma izni masraflarını da karşılayacak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »