HomeTourismTUI Magic Life: Belek'te yeni kulüp

TUI Magic Life: Belek’te yeni kulüp

Türk Rivierası Antalya için seyahat uyarısının kaldırılmasıyla birlikte yeni TUI Magic Life Club hizmete girdi. Eski Club Asteria Belek olan TUI Magic Life Belek, geniş bir bahçe alanına yayılmış köy tarzında 594 odaya sahiptir. Sekiz havuz ve on kaydıraklı aquaparkın yanı sıra çok çeşitli su sporları çeşitlilik ve serinleme sağlar. Çocuklara ve gençlere yönelik çok sayıda aktivite, kulübü aileler için ideal bir tatil yeri haline getirdi.

Güvenlik ve hijyen konsepti sayesinde eğlence konusu da ihmal edilmemektedir. 2021 yazında konuklar haftada üç tema günü bekleyebilir. Değişen bir tema özeline ek olarak, buna yerel spesiyaliteler, uygun bir gösteri ve bölgeden ürünlerle bir pazar yeri ile şenlikli Magic Night ve Yerel Gece de dahildir.

Yöresel spesiyalitelerin yanı sıra mutfak teklifine canlı salata istasyonu, sebze istasyonu ve çocuk büfesi dahildir.

TUI Magic Life Belek ile markanın beş Türk kulübünün tamamı yeniden misafirlerine açıldı. İspanya, İtalya ve Yunanistan’daki fabrikalar sezona Mayıs ayında başladı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »