HomeTourismTUI: Almanlara Antalya için tatile devam dedi.

TUI: Almanlara Antalya için tatile devam dedi.

Oldukça bulutlu bir Ağustos’tan sonra, çoğu kişi yılın ikinci yarısında güneşi özler – Akdeniz destinasyonlarındaki koşu buna paralel olarak yüksektir. TUI Deutschland Turizmden Sorumlu Genel Müdürü Stefan Baumert şunları söylüyor: “Sonbahar en popüler seyahat zamanlarından biri ve sadece tatiller nedeniyle aileler için değil. Giriş ve çıkışlardaki gevşeme ve İspanya ile Yunanistan’ın son bölgelerinin yüksek riskli bölgeler listesinden çıkarılması talebi daha da artırıyor. Şu anda Antalya hala oyunun önünde, ancak fark sadece küçük ve Mallorca ve Girit hızla yetişiyor.”

Antalya, Girit, Mallorca – birçoğu sonbaharda güneş istiyor
Akdeniz destinasyonları Alman TUI tatilcileri arasında popüler. İlk 3 Antalya, Mallorca ve Girit’te. “Türkiye şu anda yüksek riskli bir bölge olarak sınıflandırılıyor, ancak Antalya hala sonbahar tatilleri için en popüler seyahat noktası. Türk otellerinde standartlar yüksek ve fiyat/performans oranı rakipsiz” diyor Baumert. Ancak İspanya ve Yunanistan liderlerin yakından gerisindeler. Özellikle Mallorca’ya talep artıyor. Balear Adası, kısa uçuş süreleri, Almanya’nın her yerinden çok çeşitli uçuşlar, hoş sıcaklıklar ve çok çeşitli gezi ve eğlence aktiviteleri ile ikna ediyor.
Sonbahar tatilleri için en popüler TUI hava yolculuğu destinasyonlarından ilk 10’u:

Antalya
Mallorca
Girit
Rodos
Fuerteventura
İstanköy
Büyük Kanarya
Hurgada
Kıbrıs
Algarve

Sonbahar tatilleri için en popüler TUI araba seyahat destinasyonlarından ilk 5’i

Mecklenburg-Batı Pomeranya
Bavyera
Schleswig Holstein
Salzburg Ülkesi
Kuzey İtalya gölleri
Almanya’da tatil yaz aylarında zaten talep görüyordu. Bu trend sonbaharda da devam ediyor. Mecklenburg Göller Bölgesi ve Kuzey Denizi ve Baltık Denizi’ndeki kıyı destinasyonları en yüksek akınına sahiptir, ancak Bavyera ayrıca özellikle yürüyüşçüler ve aktif tatilciler için popüler bir sonbahar seyahat noktasıdır.

Sonbaharda 16.000 ek koltuk

Akdeniz’e yönelik artan talep doğrultusunda TUI fly, sonbaharda kapasitelerini artırıyor. Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Münih ve Stuttgart havalimanlarından yaklaşık 16.000 ek koltuk piyasaya sunulacak. Kanarya Adaları ve Hurghada gibi popüler kış klasikleri de bu yıl Ekim ayından itibaren artan bir şekilde sunulacak ve Cape Verde gibi trend destinasyonlar da daha sık ziyaret edilecek – örneğin Düsseldorf’tan haftada iki kez. Ek olarak, Madeira, Balear Adaları ve Yunanistan’a ek uçaklar gidecek – ek kapasiteler Kasım ayına kadar uzatılacak, bu da TUI fly’ın yaz uçuş programını da uzattığı anlamına geliyor. Seyahat planları tekrar değişirse, TUI fly, uçuştan yedi gün öncesine kadar sınırsız sayıda ve ücretsiz olarak yeniden rezervasyon yapmak için Mükemmel Ücreti kullanabilir. TUI fly, uyarlanmış hizmet süreçleri ve hijyen önlemleriyle gemide kalmayı daha da güvenli hale getiriyor.

Aileler TUI otellerine ve kulüp markalarına güveniyor

Sonbahar tatillerinde, TUI misafirleri ağırlıklı olarak Grubun kendi otel markaları RIU, TUI Blue ve TUI Kids Club ile kulüp markaları Robinson ve TUI Magic Life’a güveniyor. Aile otelleri ve kulüpleri sonbaharda programlarını yine ailelere ve aktif tatilcilere göre uyarladılar, bu nedenle Robinson kulüplerinde konuk yıldız Sasha ile Robinson Amadé’de yıldönümü haftası (9-16 21 Ekim) veya çeşitli etkinlikler düzenleniyor. çocuklar ve yetişkinler için tenis kampları. Kapsamlı tesislerde TUI, tatil sezonunda sadece yüksek güvenlik ve hijyen standartlarına odaklanmakla kalmıyor, böylece misafirlerin kapsamlı spor ve her şey dahil teklifini endişe duymadan kullanabiliyor. “Sonbahara olan talep çok iyi ve bu bize kulüplerimizde hijyen ve güvenlik kavramlarının kendini kanıtladığını ve konukların bize güvendiğini gösteriyor. Artık tanınmış uzmanlarla birçok etkinlik haftası sunabiliyoruz. Robinson ve TUI Magic Life yönetimi sözcüsü Bernd Mäser, sonbahar tatillerinde bize gelen herkes çeşitli bir tatil için sabırsızlanıyor ”diyor.

Kendiliğinden tasarruf iki katına çıkar

Sonbaharda, TUI özellikle aileler için cazip fiyat kampanyaları başlatıyor. Çocuklar, örneğin Almanya, Avusturya, İtalya ve Hırvatistan’daki aile otelleri gibi arabayla seyahat edilen destinasyonlardaki birçok otelde ücretsiz konaklayabilirler. Ancak hava yolculuğu da cazip fiyatlı: 12 yaşın altındaki çocuklar için uçuşlar ve yemekler dahil olmak üzere Akdeniz’de bir hafta 99 Euro’ya rezerve edilebilir. Balear Adaları, Kanarya Adaları, Endülüs, Yunanistan, Türkiye ve Bulgaristan gibi popüler destinasyonlar dahil. Flex tarifesi ve Covid Protect seyahat sigortası ile aileler TUI ile daha da endişesiz seyahat edebilir.

Mallorca’daki TUI Kids Club Playa Garden’da bir hafta, uçuşlar dahil kişi başı 498 Euro’dan başlıyor. 12 yaşına kadar olan çocuklar 99 Euro’ya seyahat ediyor.
TUI Kids Club Rhön Park Aktiv Resort’ta bir hafta, tek başınıza gelmeniz halinde kişi başı 616 Euro’dan başlıyor. 12 yaşına kadar olan çocukların konaklaması ücretsizdir.

Kaynak: TUI Grubu

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »