HomeCelebrities VillasDünyanın en güzel kızı şimdi nasıl?

Dünyanın en güzel kızı şimdi nasıl?

Thilane Blondeau namı diğer “dünyanın en güzel kızı”nı hatırlıyor musunuz? Dört yaşında Jean-Paul Gaultier şovunda podyumda yürüdü, yedi yaşında ilk fotoğraf çekimini yaptı ve 10 yaşında zaten parlak bir derginin sayfalarındaydı. Çoğu zaman, inanılmaz çocukluk başarılarının hikayeleri tuzaklarla doludur: Macaulay Culkin’i veya Britney Spears’ı hatırlayın. Ancak, Thilan mutlu bir istisnadır. 15 yaşında, bir Hollywood filminde rol alan IMG Modelleri ile bir sözleşme imzaladı, skandallara girmedi ve genel olarak dedikodularda nadiren ortaya çıkıyor ve sokak stiline giriyor.
En son bir yıldan fazla bir süre önce Paris’te yaşayan bir modelin ani karantina nedeniyle mahsur kaldığı Saint-Tropez’de görüldü. Temmuz 2021 Tilan orada geçiriyor ama bu sefer erkek arkadaşıyla birlikte. Çoğu zaman, yüzdükleri ve güneşlendikleri sahilde fotojenik bir çift bulunabilir. Bu arada, Cote d’Azur’da Tilan, farklı bikinilerden alt ve üst seçerek sevilen karıştır ve eşleştir prensibini uyguluyor. Hala tatildeyseniz not alın.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »