HomeHygienicRuslar, yaz aylarında en çok hangi sporu yaparlar

Ruslar, yaz aylarında en çok hangi sporu yaparlar

Ev, yazlık, inşaat ve onarım “VseInstrumenty.ru” için çevrimiçi mal hipermarketinin analistleri, yaz aylarında spor için nereye, nasıl ve hangi ekipmanla gitmeyi tercih ettiklerini Ruslardan öğrendi. Bu nedenle, ankete katılanların %85’i en sık temiz havada fiziksel egzersiz yapmaktadır. Uzmanların, ülkenin farklı bölgelerinden 18 yaş üstü 1.734 Rus ile bir anket gerçekleştirdiğini unutmayın.

Çalışmaya katılanların %41’i tercih ettikleri yaz sporu ve açık hava etkinliği olarak koşmayı seçmiştir. Bisiklet ikinci sıradaydı. Ankete katılanların yaklaşık üçte biri (%33) tarafından adlandırılmıştır. Ve üçüncü en popüler basketbol oldu (%19).

Rusların spor ilgi alanları etkileyici. İnsanlar voleybol (%17), futbol (%15), yürüyüş ve trekking (%13), açık suda yüzme (%11) ve badminton (%10) oynuyor.

 

Ayrıca, ankete katılanların yarısından fazlası (%54) yaz aylarında parklarda eğitim görmektedir. Ülkede, katılımcıların %17’si spora önem veriyor. Kafalarıyla beden eğitimine dalmak için, anket katılımcılarının %14’ü özel olarak şehir dışına seyahat ediyor ve bir nehir kenarında veya bir ormanda antrenman yapıyor. Benzer sayıda spor meraklısı evde egzersiz yapmaktan memnun.

Mevsim değişikliği nedeniyle düşmanca hava koşulları, sokak antrenmanı tutkunlarının spor tutkusunu ürpertiyor. Böylece sokakta spor yapmak için düşük sıcaklıklardan utananların, temiz havada beden eğitimi sevenlere, kötü hava koşullarına dikkat etmeyenlere göre daha az (%51) olduğu ortaya çıktı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »