HomeTourismRus turistler tatil rezervasyonu yaparken aldatılma konusunda uyarıldı

Rus turistler tatil rezervasyonu yaparken aldatılma konusunda uyarıldı

Yolcu uçağını kaçırırsa, dönüş biletini kendisi ödemek zorundadır.

Uzmanlar, tatil rezervasyonu yaparken turistleri yeni bir aldatma planı konusunda uyardı ve ayrıca hayvanlarla fotoğraf çekerken dikkatli olmalarını tavsiye etti. Turizm avukatı Eduard Shalonosov, çoğu zaman turistleri aldatmayı içeren planların koronavirüs ile ilişkili olduğunu söyledi.

Rus turistler tatil rezervasyonu yaparken başka bir aldatma planı konusunda uyarıldı
Rus turistler tatil rezervasyonu yaparken başka bir aldatma planı konusunda uyarıldı

Bir turist, koronavirüs bulunmadığına dair bir sertifika ve elbette PCR testi negatif olduğunda, beyaz önlüklü insanlar bir “hastalığı” veya bazı semptomları olduğunu fark eder ve ardından bir gözlemevine veya başka bir otele sınır dışı edilir.

Bir turist, örneğin beş yıldızlı bir otel için rezervasyon yaptığında, üç yıldızlı bir otele yerleştiği ortaya çıktı. Ve bir yolcu uçağını kaçırırsa, dönüş biletini kendisi ödemek zorundadır.

Rus turistler tatil rezervasyonu yaparken başka bir aldatma planı konusunda uyarıldı

Hayvanlarla fotoğraf çekimlerine gelince, burada uzmanlar fotoğrafçının genellikle turiste hayvanı kollarına almasını önerdiği konusunda uyarıyor. Ardından hızla bir fotoğraf çeker ve ödeme talep etmeye başlar. Bu durum kanunen yasaklanmış bir hizmetin empoze edilmesi olarak değerlendirilebilir. Bu durumda, bir kişinin hiçbir şey için ödeme yapmama hakkı vardır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »