HomeGenelRus kadınlar ne ister

Rus kadınlar ne ister

1- İmza ister

Kadın beyni, sıradan ve sürüden olan erkekleri, basit ve alelade erkek kategorisine dahil ederek bu tür erkeklere pek fazla eğilim göstermez. Fakat farkını ortaya koyan ve kendine ait özgün bir duruşu olan erkeklere karşı tarifi imkânsız bir meyil hissederler. Bunun nedeni “farklı erkek tipi”nin kadın zihninde “güç faktörü” ile eşdeğer görünmesidir. Evet, kadınlar “özgün ve farklı” erkekleri güçlü erkek olarak değerlendirip farkına bile varmadan bu tür erkeklere yönelirler.

Öyleyse sen de (kadınlar ne ister sorusunun cevabı olarak) kendine birçok alanda imza oluşturmalısın. Öyle ki senin şahsınla o imza bütünleşmeli. Peki bu imza nasıl olmalı? Hani, bazı kişiler bazı kelimeler ile hatırlanır ya; veya bazı kıyafetler bazı kişiler ile bütünleşir ya. İşte sen de kendine buna benzer imzalar oluşturmalısın, öyle ki o imza sadece seni simgelesin.

2- Özgüven ister

Kadınların erkeklerde olmasını istediği en güzel niteliklerden biri de “kararında özgüven”dir. Evet, kadınlar özgüven sahibi erkeklerden hoşlanır ve onlarla birlikte olmak isterler, fakat bu özgüvenin abartılı ve uçlarda değil kararında olması gerekir.

Peki kadınlar neden “kararında özgüven” sahibi erkeklere eğilim gösterir ve bu tür erkeklerden hoşlanırlar? Çünkü özgüvenli erkek, kadının bilinçaltında güçlü erkek olarak algılanır, bu nedenle de daha değerli ve ulaşılamaz olarak algılanır. Şunu unutma ki bir insanın “ulaşılamaz olması” onun daha değerli olması gibi bir algıya neden olur. Tabi senin asıl amacın ulaşılamaz erkek olmak değil, kadının bilinçaltında özgüvenli bir erkek olarak yer edinmek olmalı. Konunun detaylarını bu sitede yer alan “özgüven” kategorisinden takip edebilirsin.

3- Diksiyon ister

Kadınların erkeklerde istedikleri önemli niteliklerden biri de hiç şüphesiz “güzel konuşan erkek” imajıdır. Çünkü güzel konuşan (diksiyonu güzel olan) erkek, kadınların ilgi odağı haline gelir. Birçok forumda, kadınların şu soruya cevap aradığına şahit oldum: “Güzel konuşan çirkin erkek mi yoksa güzel konuşamayan yakışıklı erkek mi tercih edilmeli?”

Kadınların yüzde yetmişinin (% 70) bu soruya “güzel konuşan çirkin erkek” cevabını verdiğini söylersem ne düşünürsün? Öyleyse şimdiden diksiyon çalışmalarına başlayıp kendini daha doğru ifade etmenin yollarını bulmalısın. Hadi ben güçlü bir ipucu vereyim: Her gün en az 20 dakika sesli kitap oku, bu çalışmayla kısa sürede diksiyonunun düzelmeye başladığını göreceksin.

4- Denetimli serbestlik ister

İnsan tabiatının muammalarından biri de “insanların hem hür hem de esir olmayı” aynı anda istiyor olmalarıdır. Hele ki kadınlar, hem özgür hem de köle olmanın kültürel kodlarını içselleştirmiş durumdalar.

Peki bu bilginin “kadınlar ne ister” sorusuna cevap oluşturacak kayda değer bir yönü var mı? Tabi ki var, şöyle ki:

Kadınlar, güçlü erkek arzusu sebebiyle erkeklerin emrinde olmayı isterler (yani erkeğin denetiminde olmak isterler) fakat her insanın özgürlüğe olan düşkünlüğü dolayısıyla da her kadın serbest ve hür olmak ister.

İşte bu çelişkili ruh yapısı, sana “denetimli serbestlik” diye ifade ettiğim yöntemi kullanmanı gerekli kılar. Yani kadınlara karşı öyle bir tavır sergilemelisin ki kadın, hem hür olduğunu düşünmeli hem de senin izninle hareket etmeyi kendine telkin etmelidir.

5- Destek ve güven ister

Bir önceki maddede kadınların erkekler tarafından “yumuşak bir denetim”e tabi tutulmak istediklerini dile getirdim. Bu denetimin devamı olarak kadınların erkeklerden “destek ve güven” beklediklerini de eklemek gerekir. Nedir bu destek ve güven?

Kadına göstereceğin destek, çoğu kez manevi ve ruhsal bir destek olmalıdır, ne var ki yeri geldiğinde maddi desteği de ihmal etmemelisin. Çünkü manevi destek gibi maddi destek de erkeğin güçlü olduğunu gösterir. Ve desteğin uzantısı olarak kadına her anlamda güven aşılamalısın. Öyle ki kadın, her istediğinde hiç tereddüt etmeden ve tam bir emniyet (güven) hissiyle sana güvenmeli.

Bu bağlamda, destek ve güvenin kadınlar ne ister, diyenler için vazgeçilmez öneme sahip olduğunu tekrar tekrar hatırlamakta fayda var

6- Gizem ister

Kadınların neden gizemli erkekler”den hoşlandıklarını hiç düşündün mü? Cevabını bilsen de şu cevabı incelemelisin: Kadınlar, gizemli erkeklerden hoşlanırlar, çünkü gizemli erkekler kadının zihnine güç tohumu eker. Yani kadınlar, gizemli erkeklerin güçlü olduklarını hissedip onlarda garip bir enerji olduğunu dile getirirler. İşte bu garip enerji, dünyanın en garip enerjisi olan aşka kapı aralar. Bu nedenle, gizem bir erkek için olağanüstü bir iksir görevini ifa eder. Öyleyse şairin dediği gibi “gizli sırlarını aşikâr etme.

7- Pozitif ruh hali ister

Şikâyet ve yakınma kültürünün iliklerimize kadar işlediği bu coğrafyada her kadın, kendisini mutlu edecek pozitif erkekle birlikte olmayı arzular. Çünkü pozitif erkek tipi, öldürücü bir gazın etkisinde olan kapalı bir odada bulunan açık pencere gibidir. Kadın, ancak bu pencere vasıtasıyla rahat bir nefes alabilir. Öyleyse kadınlar ne ister sorusuna “açık pencere ister” cevabını vermek mümkün. Dolayısıyla sen de karanlığa küfredenlerden değil, kalkıp bir mum yakanlardan olmalısın.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »