HomeGenelRus bir bayana nasıl çıkma teklifi edilir?

Rus bir bayana nasıl çıkma teklifi edilir?

Bir bayanla tanışma da büyük problemlerim vardı, bunları zar zor aşabildikten sonraysa nasıl çıkma teklifi edilir öğrenmem gerekiyordu. İnternette yaptığım araştırmalar beni bir yere götürmedi. Çünkü forumlarda, hep klişe – hani insan bilmez ama bilirkişi görünmek için her yerden duyduğumuz aynı şeyleri söyler ya – hep bu tür şeylerle dolu internet.

Kendin ol, bayana giderken bir çiçek ve çikolata al, buluşma boyunca ona iltifat et, ona duygularını aç gitsin… Bu tür tavsiyeler ilişkilerimizi daha başlamadan sonlandıran tavsiyeler. Bunu kendileri de yaşamalarına rağmen, hala aynı ezbere şeyleri söylemeye devam ediyorlar. Gerçi forumlarda yazan insanların kim oldukları ya da bayanlar konusundaki tecrübeleri de belli değil.

1- Önce nasıl biri olduğunuzun farkına varın

Bir bayana çıkma teklifi etmeden önce yapmanız gereken en önemli şey bu. Kendinize bir liste yapın ve başlık olarak “bir bayan neden benimle olmak ister” yazın. Altına da aklınıza gelen en uç detaya kadar bütün nedenleri sıralayın, en az 10 neden olmalı.

Hemen yanına da eksi yönlerinizi yazın. Ve bu yazdıklarınıza göre hayatınıza yön verin. Örneğin, durağan bir hayatınız varsa bir kursa yazılın. Bayanlarla ne konuşacağınızı bilmiyorsanız bir uzmanından yardım alın.

2- En önemli şey çekicilik oluşturmak

Karşınızdaki bayan sizi çekici bulmuyorsa, en büyülü çıkma teklifi sözleri bile etkisiz olacaktır. Ama sizi çekici buluyorsa, ne söyleseniz kabul edecek hale gelir. Hatta çıkma teklifini o bile yapabilir. İşte anahtar kelime çekicilik. Ve çekiciliğin, yakışıklı, zengin ya da ünlü olmakla neredeyse hiç bir alakası yok sanılanın aksine. Bunlar bize bir avantaj sağlar elbette. Ama sadece geçici bir avantaj.

Parası pulu olmayan, saçı sakalı birbirine karışmış bir çok erkeği bayanlarla eğlenirken görmüşsünüzdür eminim. Biraz atılganlık biraz da eğlenceli olmakla bir çok şey başarabiliyor bu tür erkekler. Ama tabi, bu erkeklerin de çekicilik konusunda öğrenecekleri çok şey var. Çünkü bu tür erkeklerin her zaman işe yarayan, adım adım bir sistemleri olmadığı için muhakkak bir nokta da takılıyorlar.

İşte siz, çekicilik konusunda bu tür makaleler okuyarak ya da uzmanından yardım alıp kendinizi geliştirerek, kalıcı ve adım adım başarıyı öğreniyorsunuz. Bu şüphesiz çok daha değerli bir şey. Ve çekicilik konusunda erkeklerin bir çoğunun asla öğrenemeyeceği sırları öğrenmek istiyorsanız KarizmaSirlari.com’ u ziyaret edin.

3- Arkadaşlarını kazanın

Önce bayanın arkadaşlarını kendi tarafınıza çekmeye bakın. Bu size büyük avantaj kazandıracak. Çıkma teklifi edeceğiniz bayan, mutlaka arkadaşlarıyla sizin hakkınızda konuşacaktır. Böyle durumlarda, arkadaşlarının ağzından çıkacak ve sizin lehinize olacak her söz, şansınızı büyük oranda artıracak. Bir bayana nasıl çıkma teklifi edilir anlatmadan önce bunu anlatmak istedim. Çünkü arkadaşlarının fikri, bayanın vereceği kararı dolaylı yoldan büyük oranda etkileyecektir.

4- Çıkma Teklifinizi Çekiciliğiniz Zirvedeyken Yapın

İşte çıkma teklifinizi kabul etmesini neredeyse garantileyecek şey budur. Onunla muhabbet ederken, eğlenceli vakit geçirmeye ve çekicilik oluşturmaya odaklanın. Ve tam en güzel yerinde yapın çıkma teklifinizi. Bunu uyguladıktan sonra hiç bir çıkma teklifimin geri çevrilmediğini söylemem gerek. Bunu mutlaka uygulayın.

5- Neleri nasıl söylemelisiniz

Bir kez daha hatırlatmamda fayda var. Bir bayana nasıl çıkma teklifi edilir bilmek istiyorsanız, şu cümle hayat felsefeniz olmalı: Ne dediğiniz değil, nasıl dediğiniz önemli. Yani çıkma teklifini ederken ki vücut diliniz, ses tonunuz, göz temasını nasıl kurduğunuz, giyim-kuşam ve kişisel bakım gibi faktörler çıkma teklifi ederken ne söylediğinizden daha önemlidir.

Nasıl söylediğiniz önemli derken şunu demek istiyorum, şu ikisinin arasındaki farkı bir düşünün. “Selam” kelimesini ele alalım. Saçlar yapılmamış, tırnaklar uzun, size yakışmayan bir sakalınız var, kamburunuzu çıkararak yürüyor, karşınızdakinin gözlerinin içine bile bakmadan kısık bir sesle güzel bir bayana “Selam” dediğinizi hayal edin. Bayanın tepkisi ne olurdu? Size pozitif ve hevesli bir şekilde mi tepki verirdi?

Bir de tam tersini hayal edin. Size tam oturan bir takım elbise, saçlar uzman bir berberin elinden geçmiş, traşlı ve her açıdan bakımlısınız. Yürürken sanki “Burası benim” edasıyla dik durarak yürüyor, yere değil insanların yüzlerine bakıyorsunuz. Bir çok arkadaşı olan sosyal birisiniz ve son derece kararlı ve tok bir sesiniz var. Bu şekilde güzel bir bayana “Selam” dediğinizi düşünün. Büyük bir ihtimalle tepkisi yukarıdaki senaryodan çok farklı olurdu öyle değil mi? Büyük ihtimalle, size cevap vermeye daha hevesli ve daha canlı bir karşılık alırdınız eminim. Bir bayana nasıl çıkma teklifi edilir sorusuna en iyi cevap nasıl konuştuğunuza ve nasıl davrandığınıza odaklanmaktır.

6- Ona ne söylemelisiniz?

İşte en çok hataya burada düşüyoruz. “Benimle çıkar mısın?” cümlesinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız bir daha düşünün. Birincisi diğer erkeklerden farklı olmalısınız. Çünkü bayan bu sözü veya bunun bir türevini bir çok kez ya tecrübe etmiş ya arkadaşlarının flört maceralarını dinlerken duymuş ya da internette araştırma yaparken denk gelmiştir. Büyük ihtimalle üçü birden.

Peki bir bayana nasıl çıkma teklifi edilir? “Benimle çıkar mısın?” cümlesi çekingen olduğunuz ve bu konuda onun iznini beklediğiniz anlamına geliyor. Çekici bir erkek, sakin, kararlı ve özgüvenlidir. Bunu yansıtmak için daha risksiz ama çok daha fazla işe yarayan şu yolu deneyin.

Bir bayana çıkma teklifi etmek yerine, onu gideceğiniz eğlenceli ya da ilginç bir aktiviteye davet edin. “Baksana, Zeyneplerle (ya da başka bir bayan arkadaşınızın ismi) bowling oynamaya gideceğiz, sende gelsene”. Ya da sohbetinizin en güzel yerinde “Baksana, hafta sonu …… için kitap almaya gideceğim. Bana yardımcı olmak ister misin?”. Ya da “Akşam köpeğimi gezdirmek için yürüyüş yapacağım. Bize katılmak ister misin?”.

7- Her şey çekicilik ile başlıyor

Gerçekten ister uzun ister kısa süreli ilişkiler isteyelim her şey çekicilikle başlıyor. Ve bu çekicilik, o ilişkinin ömrü boyunca ilişkiyi şekillendirmeye devam ediyor. Bu kelimenin bu kadar önemli ve hayatıma etki eden bir şey olduğunu ben de bir çok erkek gibi fark etmemiştim.

Her şey çekicilik ile başlıyor
when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »