HomeTourismRostourism, Türkiye'ye yapılan turları değiştirmek için seçenekler sundu.

Rostourism, Türkiye’ye yapılan turları değiştirmek için seçenekler sundu.

Rostourism , Türkiye’ye yapılan turları değiştirmek için olası seçenekler olarak adlandırdı. İlgili mesaj ajansın web sitesinde yayınlandı .

Özellikle, planlanan tatilin tarihlerini değiştirmeden yönün bir başkasına (alternatif) değiştirilmesi ve ayrıca başka bir dinlenme yeri seçimi ve tur operatöründen para tasarrufu da dahil olmak üzere seyahatin ertelenmesi önerilmektedir. Ayrıca Rosturizm, turistlerin ve tur operatörlerinin karşılıklı çıkarlarını azami ölçüde dikkate alacak başka kararlar da aldı.

Ajans , sözleşme koşullarındaki bu tür değişikliklere yalnızca tarafların mutabakatı ile izin verildiğini hatırlattı.

12 Nisan’da hükümet , koronavirüsün patlak vermesi nedeniyle Rusya ile Türkiye arasındaki uçuşların 15 Nisan’dan 1 Haziran’a kadar askıya alındığını duyurdu . Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova’ya göre, iki ülke arasında Moskova’dan İstanbul’a ve İstanbul’dan Moskova’ya haftada iki düzenli uçuş yapılacak. Daha sonra, Rusya’daki koronavirüsle mücadele harekat merkezi , Türkiye ve Tanzanya ile uçuşların askıya alınmasını 21 Haziran’a kadar uzattı .

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »