HomeTourismRospotrebnadzor, Türkiye'ye turlarını kaybeden Voronej sakinleri için bir yardım hattı kurdu

Rospotrebnadzor, Türkiye’ye turlarını kaybeden Voronej sakinleri için bir yardım hattı kurdu

 

Uzmanlar mahkemede turistlere ücretsiz destek verecek.
Rospotrebnadzor çalışanları, uçuşların iptali nedeniyle Türkiye’de ücretli tatillerini kaybeden Voronej sakinlerine yardımcı olacak. Yardım hattı aranarak ücretsiz bireysel görüşmeler yapılacaktır.

Rusya’nın koronavirüs nedeniyle 15 Nisan – 1 Haziran tarihleri ​​arasında Türkiye ve Tanzanya ile hava trafiğinin sınırlı olduğunu hatırlatacağız . Yetkililer, tur operatörlerine bu iki ülkeye tur satışını kapatmalarını tavsiye etti.

Şimdi bu ülkelerde bulunan turistler planlandığı gibi evlerine dönebilecekler. Ancak dönüş uçuşu hakkında bilgi için rehbere ve tur operatörünün web sitesine bakmak daha iyidir. Tursuz bir bilet aldıysanız, havayolunun web sitesine göz atın.

1 Haziran’dan önce Türkiye ve Tanzanya’ya uçuşla tur satın alan Voronezh sakinleri, yön değiştirme (tatil süresini değiştirmeden), geziyi başka tarihlere erteleme, tur operatöründen tasarruf etme veya seçim yapma hakkına sahiptir. her iki tarafa da uyan başka bir çözüm. Aynı zamanda, turist, koşullardaki önemli değişiklikler nedeniyle sözleşmeyi feshetme talebinde bulunma hakkına sahiptir, ancak daha sonra masraflarını tur operatörüne geri ödemek zorunda kalacaktır.

Rospotrebnadzor temsilcileri gerekirse tüm Voronej turistlerini mahkemede desteklemeye hazır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »