HomeTourismRegnum’un yeni kış paketi hazır

Regnum’un yeni kış paketi hazır

Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Regnum Carya, kış sezonu için çalışmalarına başladı. Kış Paketi’ni satışa açan Regnum Carya, minimum 14 günlük konaklama sunduğu Kış Paketi ile hem fiyat hem de hizmetler anlamında tatilcilere önemli avantajlar sunacak. Tesis, hazırladığı bu paket ile hem kış sezonuna hareket kazandıracak hem de tatilcileri kış döneminde tatile teşvik edecek.

AMACIMIZ ANTALYA’DA 12 AY TURİZM
Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Amacımız kış sezonuna hareket kazandırmak” dedi. Pandemiye rağmen aldıkları önlemlerle Yaz dönemini hareketli geçirdiklerini belirten Öztürk, “Bu hareketliliği geçen sene olduğu gibi bu kış da devam ettirmek istiyoruz. Geçen kış sunduğumuz paket ile geçtiğimiz sezon Ocak Şubat ve Mart aylarında doluluklarımız %75 seviyelerini aştı. Bu sene için de minimum 14 günlük konaklamayı içeren Kış Paketimizi, bugün itibari ile satışa sunduk. Misafirlerimiz bu paket ile hem uygun fiyat hem de hizmet anlamında avantajlar elde ediyor. Diğer otellerin de örnek aldığı bu çalışmamız ile kış aylarında da Antalya’ya hareketlilik getirebiliriz. Antalya gibi donanımlı ve zengin bir destinasyonda 12 ay turizm yapmamız için misafirlerimizi tatile teşvik etmemiz gerekiyor. Regnum Carya olarak 12 ay kesintisiz hizmet vermek için farklı çalışmalar içinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »