HomeTourismRadisson Hotel Group projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor

Radisson Hotel Group projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor

Radisson Hotel Group, 2020’deki başarılı projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor; 2021’de EMEA genelinde 30 açılış yapmayı planlıyor

 Radisson Hotel Group, 2020’de duyurulan 40’tan fazla projesini gerçekleştirmeye devam ederken 2021 yılına EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) bölgesi genelinde toplamda 5.000 odalı 30 otel açılış planıyla girdi. Grubun 2020 yılı genişleme planı, Radisson Individuals markasının tanıtımını ve 2025 yılına kadar Servisli Daire portföyünü ikiye katlama gibi iddialı planlarının duyurularını içeriyordu. 2021 yılında beklenen açılışları arasında ayrıca Grubun Premium yaşam tarzı Radisson Collection markasının Fransa, İtalya, İspanya, Türkiye ve Suudi Arabistan’daki heyecan verici yedi yeni açılışı bulunuyor.

Radisson Hotel Group 2020’de EMEA’da 7.700 odasıyla 40’tan fazla yeni otel, resort ve servisli daire projesine imza attı ve yeni marka mimarisini optimize ederken 20’den fazla yeni tesis açtı. Atılan bu önemli imzalar arasında Birleşik Krallık’ta Radisson Blu Sheffield, Avusturya’da Radisson RED Innsbruck, Radisson RED Köln, Yunanistan’da Radisson Blu Resort Santorini, Güney Afrika’da Radisson Hotel & Convention Center Johannesburg, Almanya’da Radisson Residences Heidelberg, Radisson Beach Resort The Palm, Dubai, BAE, Cour des Loges Lyon, Fransa’daki Radisson Collection Oteli ve Bath, Birleşik Krallık’taki Radisson Individuals üyesi Henrietta House bulunmaktadır.

2020 yılında Radisson Hotel Group ayrıca, grubun uluslararası farkındalığından ve özgürlüğünden yararlanarak kendi benzersizliğini ve kimliğini koruyacak bağımsız otellere, yerel ve bölgesel zincirlere küresel Radisson Hotel Group platformunun bir parçası olma fırsatı sunan yeni markası Radisson Individuals’ı tanıttı.

Buna ek olarak, 2020’de, Grubun orta ölçekten lükse kadar farklı segmentlere hitap etmek için bir marka uzantısı olarak geliştirilecek olan Servisli Daire portföyü genişletildi. ve Almanya’da planlanan yeni açılışlarla önümüzdeki 5 yıl içinde Servisli Daire portföyünü ikiye katlamayı planladığını duyurdu.

Radisson Hotel Group EMEA Başkan ve Geliştirme Direktörü Elie Younes şunları söyledi: “2020 yılı boyunca birçok otel grubu geliştirme planlarını askıya alırken, misafirlerimiz için daha fazla imkan ve mülk sahipleri için daha fazla fırsat yaratmak amacıyla iyimser kaldık. Radisson Individuals’ın lansmanıyla ve Servisli Daireler için stratejimizin güçlendirilmesiyle, yatırımcılarımız ve misafirlerimizle ilgili olmaya ve şu üç temel faktöre bağlı kalarak gelişmeye devam ediyoruz: yenilik, sadeleşme ve çalışanlarımızı güçlendirmek. 2021, büyük olasılıkla zorlu bir ilk yarı ve sonrasında beklenen bir normalleşmenin olduğu bir geçiş yılı olacak ve ben bunu daha iyi bir gelecek için daha fazla fırsat yılı olarak görüyorum. Misafirlerimize, yatırımcılarımıza ve ekip üyelerimize sürekli destekleri, güvenleri ve cömertlikleri için teşekkür ederiz. ”

2021, marka portföyü genelinde EMEA’da 30 otel ve 5.000’den fazla odanın açılması planlanan Grubun genişlemesi için önemli bir yıl olacak.

Planlanan açılışlar, Sevilla ve Lyon gibi önemli şehirlerdeki yedi premium yaşam tarzı Radisson Collection oteli ve resort’u içermektedir ve ayrıca İtalya’da Milano, Venedik, Cortina d’Ampezzo’da etkileyici bir genişleme ile markanın toplam portföyünü Paris, Milano, Londra, Şangay, Moskova, Kahire ve Lagos gibi önemli şehirlerde ve ayrıca Blue Mountains, Bodrum ve Nanjing gibi tatil yerlerindeki 35’ten fazla oteller ile yer almaktadır.

Radisson Hotel Group’un en büyük önceliği, misafirlerinin, ekip üyelerinin ve iş ortaklarının sağlık ve güvenliğinin devam ettirilmesidir. Mayıs 2020’de otel grubu, dünyanın önde gelen denetim, doğrulama, test ve sertifikasyon şirketi SGS ile işbirliği içinde Radisson Otelleri Güvenlik Protokolünü duyurdu. Ayrıca Radisson Hotel Group, Seyahat ve Turizm endüstrisinde tutarlılık yaratmak için Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi’nin (WTTC) “Güvenli Seyahatler” sağlık ve güvenlik protokollerini ve damgasını desteklemektedir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »