HomeTourismPegasus Havayolları, iflas eden VIM-Avia yerine Almanya uçuşları için atama aldı

Pegasus Havayolları, iflas eden VIM-Avia yerine Almanya uçuşları için atama aldı

Federal Hava Taşımacılığı Ajansı, Almanya’ya uçuşlar için yeni randevular, izinler ve retler hakkında bilgi verdi. Temel olarak izinler, tur operatörü Pegas Turistik’e bağlı bir taşıyıcı olan Nordwind havayolu ile ilgilidir. Bu havayolu, St. Petersburg, Moskova ve bölgelerden Almanya’nın farklı şehirlerine ulaşım için sekiz adede kadar görev aldı. Bu amaçla, iflas eden VIM-Avia’nın yanı sıra Rusline, UTair ve S7’den Almanya’ya uçuş izinleri alındı.

Bu nedenle, Federal Hava Taşımacılığı Ajansı’nın kararına göre, Nordwind, aşağıdaki yönlerde uluslararası düzenli uçuşlar yapmakla görevlendirildi:

Moskova – Frankfurt haftada 7 kez
Krasnodar – Berlin haftada 7 kez
Moskova – Nürnberg haftada 7 kez
Rostov-na-Donu – Dresden haftada 7 kez
Rostov-na-Donu – Düsseldorf haftada 7 kez
Rostov-na-Donu – Berlin haftada 7 kez
Rostov-na-Donu – Frankfurt am Main haftada 7 kez
Petersburg – Dresden, haftada 7 kez.
Buna göre, bu uçuşlarda izinler diğer Rus hava taşıyıcılarından “alınıyor”. Örneğin, iflas eden VIM-avia, Moskova’dan Frankfurt’a, Rusline’dan Krasnodar’dan Berlin’e ve St. Petersburg’dan Dresden’e, S7’den Rostov-on-Don’dan Berlin ve Düsseldorf’a ve Utair’den uçma iznini iptal etti – ayrıca Rostov-on-Don’dan Frankfurt am Main’e.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »