HomeTourismPattaya Yürüyüş Yolu

Pattaya Yürüyüş Yolu

Pattaya Yürüyüş Yolu

Walking Street Pattaya, Tayland’ın tamamındaki en büyük ve en yoğun parti etkin noktasıdır ve Bangkok’taki en iyi yerlerden sadece birkaçı onu hacim ve çeşitlilik için yener. Beach Road’daki yüksek teknolojiye sahip geçidinden tam bir kilometre uzaklıkta Bali Hai Plaza ucuna kadar bitiyor, uzunluğu boyunca neredeyse her bina bir gece kulübü, go-go bar, bira barı veya restoran. Soi 14’ten Soi 16’ya uzanan ve aralarında benzersiz bir şekilde adlandırılmış birkaç sokak bulunan yan sokakların her biri, daha çok aynıdır ve şehrin tüm güney ucunu bir gece hayatı eğlencesine dönüştürür. hemen hemen her zevke.

Pattaya Walking Street ile ilgili dikkat çekici şey, görülecek ve yapılacak çok şey olması ve o kadar yoğun ki, her geceyi bir hafta boyunca orada geçirebilir ve tüm akşamdan kalanların annesine sahip olmanın yanı sıra, yine de öyle olursunuz. her akşam yeni yerler bulmak. Başlıca ilgi çekici noktaları araştırmaya çalıştık ve burada bile neonlarla kaplı şeridin içindeki ve çevresindeki yüzlerce mekanın yüzeyini çiziyoruz.

Pattaya Yürüyüş Yolu Nerede?

Walking Street, Pattaya Sahil Yolu’nun etkili bir parçasıdır. Asfalt kaplı ana rota sola dönerek Güney Pattaya Yolu (Pattaya Tai) olurken, araçlar 02:00 ile 18:00 saatleri arasında tuğla döşeli Walking Street’e her an devam edebilir. Tek yönlü yolun sonunda Bali Hai İskelesi ve ünlü Pattaya City tabelasının yanı sıra sizi şehre geri götürecek olan Pattaya Third Road’un en güney ucunu bulacaksınız.

Bununla birlikte, bölgenin gece hayatı mekanlarında sadece Pattaya Yürüyüş Caddesi’nden daha fazlası var. Sokağın iç kısmından ayrılan küçük yan toprakların çoğu, Pattaya İkinci Yolu’na kadar uzanıyor ve şehrin bu güney ucunun neredeyse tamamı gece hayatı mekanları ve ilgili işletmelerden oluşuyor.

Walking Street’te ilerlerken farklı türden mekanların yoğunlukları vardır. Beach Road’un sonundan başlayarak, önce çoğunlukla restoranlar, ardından go-go barlar ve birahaneler, ardından gece kulüpleri ve canlı müzik barları bulacaksınız. Yolun yarısında, çevresinde çoğunlukla ladyboy barları ve kulüpleri bulacağınız ünlü Walking Street Tree (sadece bir tane var) var. Bali Hai İskelesi’ne doğru devam ettiğinizde daha çok terzi ve mücevher dükkanı göreceksiniz.

Motosikletler için park yeri Soi 16’daki Pattaya Yürüyüş Caddesi’ne yakın ve Bali Hai Plaza’da mevcuttur ve yaklaşık 20 baht maliyeti vardır. Bununla birlikte, bir gece partiden sonra eve gitmek hiç tavsiye edilmez. Bol miktarda motosiklet taksisi ve mevcut şarkıları kullanarak çok daha güvenli olursunuz.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »