HomeTourismÖlmeden önce ziyaret etmeniz gereken 10 ülke

Ölmeden önce ziyaret etmeniz gereken 10 ülke

Seyahat etmek harika bir şey, yani pek çok insanın yaşamları boyunca yapabildikleri kadar çok şey yapmak istemesi şaşırtıcı değil. Seyahat etmek aslında yaşam kalitenizi artırabilir. Yeni kültürleri ve mutfakları deneyimlemek zihin açıcı olabilir ve size harika anılar sağlayabilir.

Çoğu insan, seyahatte biraz zaman geçirdikten sonra kendilerini daha iyi tanıdıklarını söyler. Her ülke kendi benzersiz deneyimlerini sunacak ve sunacağı tamamen farklı bir şeye sahip olacak. Bu yüzden mümkün olduğunca çok farklı ülkeyi ziyaret etmeye çalışmalısınız ve gitmeniz gereken yer burasıdır.

Türkiye

Türkiye birçok şeyi doğru yapıyor. Yeni başlayanlar için harika bir mutfağı var . Ziyaretiniz sırasında tadını çıkaracağınız yemekler unutulmaz ve enfes olacak. Şehirleri gece görmekten hoşlanıyorsanız, Türkiye Avrupa’nın en iyi gece hayatına sahiptir.

Hindistan

Hindistan eşsiz bir ilçedir. Çok zengin bir tarihe sahip ve ülke hakkında bilgi edinmek için aylar harcayabilirsiniz. Tac Mahal ve Ganj Nehri gibi bazı fantastik turistik mekanlara sahiptir.

Avustralya

Avustralya’nın doğal güzelliği, herkesi güzel ülkesine çekmeye yeter. Çarpıcı manzaraların yanı sıra olağanüstü vahşi yaşamı seyrederken mükemmel havanın tadını çıkarabilirsiniz . Ancak, herkes için bir şeyler sunuyor, ancak yeni kumar fırsatları arıyorsanız , Avustralya gidilecek yer. Bununla ilgilenen herkes için, başka bir ülkenin kumar tarzını denemek gerçekten eşsiz bir deneyim olabilir.

İtalya

İtalya, herhangi bir yemek aşığının rüya ülkesidir. En yüksek kalitede makarna ve pizza, yiyebileceğiniz kadar mevcuttur. Roma ve Venedik gibi şehirler de harika tarihi manzaralar sunuyor.

Yunanistan

Yunanistan’ın doğal manzarası türünün tek örneğidir. Kristal berraklığında suları, nefes kesen dağları ve mükemmel kumsalları ile Yunanistan’ı ziyaret ettiğinizde kendinizi bir filmde gibi hissedeceksiniz.
Ülkenin tarihe batmış olduğundan bahsetmiyorum bile.

Fas

Fas halkı son derece cana yakın ve misafirperver olmakla ünlüdür. Güzel manzaralar, Fas’ın harika bir unsurudur. Ayrıca turistlere ünlü Sahra Çölü’nü ziyaret etme fırsatı da sağlayacak.

İrlanda

İrlanda kültürle yoğrulmuş bir ülkedir. Uçsuz bucaksız tarihi yerlerden Temple Bar sokaklarına kadar İrlanda’nın hiçbir bölgesi birbirinin aynısı değildir. İrlanda’nın antik yerlerini keşfetmekle geçen uzun bir günün ardından, ünlü bir bardak Guinness içmek için yerel bir pub’a gidebilirsiniz.

ispanya


İspanya’da yılda 300 gün güneş var. Bu sizi ikna etmek için yeterli değilse, o zaman çok daha fazlası var. Fantastik mutfak, güzel şaraplar ve nefes kesici manzara, İspanya’nın ulusa aşık olmanızı sağlayacak tüm yönleridir. Madrid ve Barselona gibi şehirlerin kültüre damlıyor ve size benzeri olmayan bir deneyim bırakacağından bahsetmiyorum bile.

İzlanda


İzlanda, manzarası açısından eşsiz bir ülkedir. Karla kaplı arazi, volkanları ve dağları kesinlikle çarpıcı bir dizi manzara içinde gizler. Hevesli bir fotoğrafçıysanız, İzlanda zamanınıza ve becerilerinize layık olduğunu kanıtlayacak ve sizi nefes nefese bırakan çarpıcı fotoğraflar bırakacaktır.

Almanya


Almanya , turistler için her şeyden biraz olan son derece çeşitli bir ülkedir. Harika yemeklerden eşsiz bira ve içeceklere kadar, paletiniz orada birkaç gün geçirdikten sonra kesinlikle tatminsiz kalmayacak. Almanya’nın ziyaret etmek için en ucuz Avrupa ülkelerinden biri olması da faydalıdır.


Путешествие – прекрасное занятие, поэтому неудивительно, что многие люди хотят сделать в своей жизни как можно больше. Путешествие действительно может улучшить качество вашей жизни. Знакомство с новыми культурами и кухнями может открыть мозг и подарить вам прекрасные воспоминания. Большинство людей говорят, что они лучше узнают себя, проведя некоторое время в путешествиях. Каждая страна предложит свой уникальный опыт и что-то совершенно другое. Вот почему вы должны постараться посетить как можно больше разных стран, и это то место, куда вам следует отправиться.

Турция

Турция делает многое правильно. Здесь отличная кухня для начинающих. Блюда, которые вам понравятся во время вашего визита, будут незабываемыми и вкусными. Если вам нравится видеть города ночью, в Турции лучшая ночная жизнь в Европе.

Индия

Индия – уникальная страна. У нее такая богатая история, и вы можете потратить месяцы на изучение страны. Здесь есть несколько фантастических туристических достопримечательностей, таких как Тадж-Махал и река Ганг.

Австралия

Природной красоты Австралии достаточно, чтобы привлечь в ее прекрасную страну всех желающих. Вы можете наслаждаться прекрасной погодой, любуясь прекрасными видами и дикой природой. Тем не менее, он предлагает что-то для всех, но если вы ищете новые возможности для азартных игр, Австралия – это то, что вам нужно. Для всех, кто заинтересован в этом, попробовать стиль азартных игр в другой стране может стать поистине уникальным опытом.

Италия

Италия – страна мечты любого гурмана. Паста и пицца высшего качества доступны во всем, что вы можете съесть. Такие города, как Рим и Венеция, также предлагают прекрасные исторические достопримечательности.

Греция

Природный ландшафт Греции единственный в своем роде. С его кристально чистой водой, захватывающими дух горами и идеальными пляжами вы почувствуете себя в кино, когда посетите Грецию.
Не говоря уже о том, что страна имеет богатую историю.

Марокко

Марокканцы известны своей дружелюбностью и гостеприимством. Прекрасные пейзажи – прекрасный элемент Марокко. Это также предоставит туристам возможность посетить знаменитую пустыню Сахара.

Ирландия

Ирландия – страна с богатой культурой. От огромных исторических достопримечательностей до улиц Темпл-Бар – ни одна часть Ирландии не похожа на другую. После долгого дня знакомства с древними достопримечательностями Ирландии отправляйтесь в местный паб, чтобы выпить знаменитую пинту пива Гиннесс.

Испания


В Испании 300 солнечных дней в году. Если этого недостаточно, чтобы убедить вас, то есть гораздо больше. Фантастическая кухня, изысканные вина и захватывающие пейзажи – все это аспекты Испании, которые заставят вас влюбиться в эту нацию. Не говоря уже о том, что такие города, как Мадрид и Барселона, наполнены культурой и оставят вам незабываемые впечатления.

Исландия


Исландия – уникальная страна с точки зрения пейзажей. Заснеженная местность скрывает вулканы и горы среди множества потрясающих пейзажей. Если вы заядлый фотограф, Исландия окажется достойной вашего времени и навыков, оставив вам потрясающие фотографии, от которых у вас перехватит дыхание.

Германия


Германия – чрезвычайно разнообразная страна, в которой есть всего понемногу для туристов. От отличной еды до уникального пива и напитков, ваша палитра определенно не останется неудовлетворенной после нескольких дней, проведенных в ней. Также выгодно, что Германия – одна из самых дешевых европейских стран для посещения.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »