HomeCelebrities VillasModeller plaj voleybolu seyrederse

Modeller plaj voleybolu seyrederse

Güneş kremi ve mayolarınızı seçin çünkü ücretsiz ve halka açık bir etkinlik olan Hawkers Model Voleybol , 9. Yıllık toplantısı için 17 ve 18 Şubat’ta Miami Beach’e geri dönecek. Miami Beach Ziyaretçi ve Kongre Otoritesinin desteğiyle  Jack Brewer Vakfı’ndan yararlanmak için en iyi model ajanslar bu turnuvaya katılmaya davet ediliyor .

İspanya merkezli büyüyen küresel bir marka ve geri dönen isim ortağı Hawkers , en yeni güneş gözlüğü tasarımlarını sahanın kenarında sergileyecek. Geçmişteki tüm turnuva beklentilerini aşacak olan bu yılki etkinliğe 15.000’den fazla seyirci, 12 ajans ve 250 katılımcı model katılacak.

Katılan diğer ortaklar arasında  CANLI! Her model ajansı için özel üniformalar ve Flo Rida’nın önde gelen antrenman öncesi içeceği  Celsius Heat . Whispering Angel  ,  cildinizi hissetmeniz ve tüm hafta sonu Instagram’da hazır görünmeniz için cilt bakımları sunan Lavelier Skincare’e katılacak  . VIP konuklar ayrıca ONO Poke ,  Hope Hummus  ve  Pollo Tropical gibi çeşitli yerel restoranlardan örneklerin  tadına varabilir .

Oynadığı tarafından yapılacaktır  Flo Rida ,  YesJulz ,  Olivia Pierson , Natalie Halcro ,  MTV sevdiği ev sahibi  Kenny Santucci ,  Miami Heat ‘in MC Dale Ana Bilgisayar , Kurucular  Olivia Ormos  ve  Michael Malone,  çok daha vb.

 

Geçmiş VIP konukları arasında Jamie Foxx , DNCE , Rob Gronkgowski , Travis Scott , Calvin Klein , Cedric The Entertainer , James Marsden, Michael Bay, Chris Massey, Rohan Marley, Chanel Iman , Nina Agdal , Bruce Webber , Nick Bateman, Shawne Merriman, Nehir Viiperi, Reggie Bush , Dwayne Wade , Joanna Krupa , Geoff Stults Josh Hopkins, DeRay Davis & 2012 ABD Olimpiyat gümüş madalyalı ‘ın Jennifer Kessy & Nisan Ross .

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »