HomeEntertainmentMilyarder, bir düğün için Antalya'da 1200 odalı bir otel kiraladı.

Milyarder, bir düğün için Antalya’da 1200 odalı bir otel kiraladı.

Türkiye’de koronavirüs pandemisinin ardından Hintli zenginlerin nikah törenleri yeniden başladı. Hintli milyarderin Bodrum’daki büyük çaplı olayı genel ilgi gördü. Tatilin kapsamı etkileyici: milyarder misafirlerle birlikte beş uçağa uçtu ve 1.200 koltuk için tasarlanmış bir resort otel kiraladı.

Zengin Hintli turistlerin düzenlediği düğün kutlaması, Bodrum’un (Muğla ili) tatil beldesindeki ultra lüks Torba Mahallesi otelde gerçekleşti. Bildiğiniz gibi çok sayıda milyarderin yaşadığı Londra’dan çok sayıda misafirin olduğu açıklandı. Ayrıca bazı haberlere göre törene Rusya’dan da davetliler katıldı. Hepsi Hint ve Anadolu mutfağından beslendi.

Hintli ve Rus turistler hem eğlendi hem de eğlendi, onlar için ünlü Hintli DJ Sumita Sethi’nin seslendirdiği müzikli büyüleyici bir gösteri düzenlendi. Oteldeki eğlencenin ardından Hintli milyarderler, denizde önemli bir günü bir yatta kutlamaya devam etti.

“Zengin Kızılderililerin Türkiye’ye ilgisi her geçen gün artıyor. Hint düğünlerinin yanı sıra karnaval etkinlikleri de yapmaya başladık. Eylül-Ekim aylarında dört düğün daha düzenliyoruz. Bu tür etkinlikler sadece törenin yapıldığı otel için değil, bölge ve ülke ekonomisi için de olumlu bir tanıtım sağlıyor. Bu nedenle Bodrum, Hintli şirketlerin ilgi odağı olmayı başardı” dedi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »