HomeHygienicMaradona, koronavirüs sırasında ağlayarak açlık için yemek çağrısı yaptı

Maradona, koronavirüs sırasında ağlayarak açlık için yemek çağrısı yaptı

Maradona, koronavirüs sırasında açlık için yemek çağrısı sırasında zor çocukluğunu hatırlatıyor.

Eski Napoli ve Barselona yıldızı insanlara, Corazones Solidarios adlı bir örgütle dayanışma göstermesi için  yalvardı, bu da yemek yemek için mücadele edenleri destekledi.

Ve Buenos Aires’teki Villa Fiorito’da kendi sert yetiştirilmesini hatırlarken sesi duygusuyla çatladı.

Ağırlık problemleri ve son derece halka açık bir kokain bağımlılığıyla mücadele eden Maradona , Arjantin’de Dona Tota olarak bilinen sevgili geç annesini şöyle dedi: “Corazones Solidarios’a olan tüm sevgim.

“Tüm sevgim, yaşlı annemin tüm sevgisi.”

Gözleri gözyaşlarıyla iyileşirken adresini bir başparmakla bitirdi ve ekledi: “Yardım et, insanları beslemeye yardım et. Bu bir gösteri değil çünkü Fiorito’da soğuktan daha fazla acı çektim. ”

Bir zamanlar uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden Maradona, Arjantin üst uçuş tarafı Gimnasia Y Esgrima La Plata’nın koronavirüs krizi nedeniyle futbolun askıya alınmasının ardından küme düşmesinden sonra başka bir yönetim başarısızlığından kurtuldu .

59 yaşındaki kişi, birçok kişi tarafından Meksika’daki 1986 Dünya Kupası’nda İngiltere’ye karşı meşhur ilk hedefine referansla başka bir ‘Tanrı’nın Eli’ olarak görüldüğünü itiraf etti .

Ancak şunları ekledi: “Bugün, bu salgının bittiği ve insanların sağlık ve mutlulukla hayatlarını tekrar yaşamaya başlayabilecekleri zamanı tekrar istiyorum.”

Birkaç gün önce teraslarda taraftarlarla futbolun yeniden başlatılmasını iddia etmişti, “bir aylık tatilden sonra kız arkadaşını tekrar görmek gibi”.

Maradona, Arjantin’in koronavirüs kilitlemesini evinde, Buenos Aires Golf Kulübü yakınlarındaki Bella Vista’daki özel bir mülkte, Gimnasia’nın bulunduğu La Plata şehrine arabayla yaklaşık bir buçuk saat uzaklıkta geçirdi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »