HomeCelebrities VillasLouis Vuitton İlkbahar / Yaz 2022 koleksiyonunu

Louis Vuitton İlkbahar / Yaz 2022 koleksiyonunu

Fransız moda evi, bizi gelecek sezon için lüks ama biraz absürt kıyafetler giymeye davet ediyor.
Louis Vuitton’un yeni koleksiyonunun bir defilesi Paris’te gerçekleşti. Sezonun en çok beklenen sunumlarından biriydi ve Fransız moda evinin kreatif direktörü Nicolas Ghesquière halkı etkilemeyi başardı.

Etkinliğe yıldızlar ve moda fenomenleri katıldı ve konuklar mankenlerden daha kötü görünmüyordu. Louis Vuitton SS22 gösterisine modeller Natalia Vodianova ve Alesya Kafelnikova, aktrisler Jennifer Connelly ve Phoebe Dinevor, blog yazarları Chiara Ferragni, Leonie Hanne ve diğerleri katıldı.
Koleksiyon beklenmedik bir şekilde şenlikli çıktı, Nicolas Ghesquière podyumda gerçek bir maskeli balo düzenledi. Karnaval maskeleri, kabarık etekler, saten ceketler, danteller, pantolonlar, fırfır – fantezi unsurlar ve dekor moda tutkunlarına hitap edecek. Günlük görünüm için Nicolas Ghesquière lüks ceketler, bataklık gölgesinde bol bermuda şortlar, sıra dışı bluzlar tasarladı.

Galerideki gösterinin en iyi görüntülerini topladı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »