Home+18Küçük göğüsler için en iyi mayo

Küçük göğüsler için en iyi mayo

Göğüsler güzel ve dolgun olduğunda çoğu model onlara yakışır. Küçük genç bayanlar? Giysi katmanlarının altına hacim eklemek çok daha kolaydır. Ama sahilde veya havuz başında formlarınız daha açık ve dikkat çekici. “Moda Blogu” nun yazarı Anastasia Alekseenko, küçük bir büstü için hangi mayoyu seçeceğini ve ana avantajları vurguladığını söylüyor.

Küçük göğüsler, uygun bir şekilde sunulduğunda baştan çıkarıcı ve gururlu olabilir. Tasarımcılar, mütevazı formları olan kızların kendileri için bir mayo seçmenin busty olandan daha kolay olduğu konusunda hemfikirdir. Bu nedenle küçük göğüslere uygun mayo modellerini fotoğraf seçenekleriyle incelemenizi öneririz. Bu modaya uygun modeller, tatile çıkma şansınız olduğunda yılın herhangi bir zamanında işinize yarayacaktır.
Çok küçük göğüsler için üçgen mayo

Öncelikle, uzun zamandır tekrarladığım şey: üçgen şeklinde bir korse küçük göğüsleri süslemez. Üçgenler kenarlarda yalnız duruyor ve çok estetik görünmüyor.

Bu arada, “özel efektler” nedeniyle göğüsleri görsel olarak büyütmek için tasarlanmış fikirlere karşı temkinliyim. Ve eğer bu kabarık kollu bluz aşağı yukarı hiçbir şey değilse, içindeki suya girmezseniz, o zaman bu pastoral fırfırlar donuk olmaktan öte görünüyor.

Hala bardağın üçgen şekline doğru çekiyorsanız, dar köşelerin yukarı değil, birbirine doğru yerleştirilmesi gerektiğini unutmayın. Ve tabana sabitlenmeleri iyidir ve sadece bir ipe ve bir ipe asılmazlar.

Küçük göğüs bandeau mayo
Top-bando en iyi çözümdür. Bedeninizden dolayı karmaşıksanız, o zaman ince fincanlı bir sutyen deneyebilirsiniz. Bandonun sıkı oturması nedeniyle fincan yabancı bir cisim gibi görünmüyor. Her ne kadar sadece bir kumaş şeridi şeklinde bir bandoyu sevsem de, hatta merkeze bağlı.

Küçük bir büstü için bu mayo şekli, beyaz çizgiler olmadan eşit bir bronzluk elde etmeyi mümkün kılar. Böyle bir korsajdaki figür daha kadınsı ve temiz görünüyor. Alçaltılmış mayolarla tamamlanan bu model, dikkatleri üstten uzaklaştıracak ve vurgu bel üzerinde olacaktır.

Başka ne güzel görünüyor? Çeşitli dokumalar ve çapraz kayışlar. Doğru, böyle bir model, bardakların kolayca şişmesi ve ortaya çıkarılması planlanmayanları ortaya çıkarma riski taşır.

Bu arada, birçok bandeau modelinde takması kolay kayışlar var, aniden kendinizi biraz güvensiz hissediyorsunuz (korseyi kaybetmekten korkuyor).

Küçük göğüsler için push-up mayo
Hacim eklemek için köpük ekleri olan bir korse seçmek daha iyidir. Göğüslerinizi kaldıracak ve seksi bir görünüm yaratacaktır. Buradaki ana şey aşırıya kaçmamaktır.

Böyle bir mayo, küçük göğüslü ince kızlar için uygundur, ancak rahat bir oturma pozisyonunda, köpük kauçuğa emilen su ile birlikte vücuttan “uzaklaşabilir”. Birini hayali formlarla etkilemek için göğsünüz öne doğru uzanmış halde her zaman ayakta durabilmeniz pek olası değildir. Tatilin tadını çıkarmaya geldin, rol yapmaya değil. Dolgunun kalınlığına dikkat edin!

Küçük göğüsler için spor mayo modelleri
Ancak bu sezonun çoğunda, üst kısmı daha çok spor bir üst gibi olan küçük bir büstü olan kadınlar için mayo trendinin olmasından memnunum. İnce spagetti kayışları ve geniş olanlar, farklı kesikler, değişen derecelerde yakınlık – bu her durumda bir plaj tatili için çok rahat kıyafetler.

Elastik malzeme ince bir şekle mükemmel uyum sağlar. Kapalı korse, bu versiyonda zarif görünen göğsü iyi destekler. Spor mayo, vücuda sıkıca oturduğu için küçük göğüslü ince kızlar için uygundur. Böyle bir modelle, aktif dinlenme ile bile hiçbir şey düşmeyecek. Parlak bir renk seçin, böylece figürünüz değil (tabii isterseniz) göze çarpar.

Küçük bir göğüs için tek parça mayo
Ayrı modeller, özellikle bacaklar için yüksek yırtmaçlı bir mayoyla giderlerse, kısa boylu kızlar için iyidir. Ve kaynaşmış olanlar uzun boylu olanlar için harika. Silüeti inceler ve uzatırlar. Ama küçük göğüslerinize uyan bir mayoyu nasıl seçersiniz?

Bu durumda, tankini (geniş askılar ve sert kuplar) ve yulardan (dar omuzları görsel olarak büyütür) vazgeçin – bu modeller büyük göğüslü güzellikler içindir. Ama küçük bir büstün kusursuz bir şekilde oturması için ne tür bir mayo uygundur? Monokini, figürünüzün saygınlığını mükemmel bir şekilde vurgulayabilir. Tamamen kapalı değildir ve üst ve alt kısım dekoratif detaylarla birbirine bağlanmıştır.

Bu tarzdaki mayolar, küçük göğüslü kızlar için yapılır ve yanlardaki kesikler sayesinde inceliklerini vurgular. İçinde orta derecede baştan çıkarıcı görünüyorsunuz ve mütevazı boyuta odaklanmıyorsunuz.

Küçük bir büstü için bir mayo nasıl seçilir
Modelin doğru şekli ve tasarım püf noktaları, parametrelerinizi görsel olarak artırabilir. Size küçük bir göğüs için en iyi mayoyu nasıl seçeceğinizi ve sahilde göz alıcı görüneceğinizi göstereceğiz.

  •  Renklerin oyunu. Üst ve alt farklı renklerde yapılmalıdır. Mayoların nötr renkte, hatta koyu düz renklerde, muhtemelen yüksek belli olmasına izin verin. Ve korse parlak ve fark edilir. Bu, doğru vurgulara sahip küçük bir göğüs ve geniş kalçalar için mükemmel bir mayo.
  •   Etkileyici baskılar ve hacimli detaylar. Küçük göğüslü bir mayo arıyorsanız, fırfırlı veya fırfırlı modelini almalısınız. Seçim yaparken bu seçeneklere daha yakından bakın – görsel olarak hacim eklerler. Ancak herhangi bir dekoratif unsur mayonun üstünde olmalıdır, mayolar arka plan görevi görür. Yine de, karmaşık bir kesim, basit olandan ziyade minyatür bir sandıktaki bir mayo için daha uygundur.
  • Kayışların yeri. Kemerler ince olmalı ve birbirinden mesafeli olmalıdır. Aksi takdirde göğüsler bir yığın halinde toplanacak ve görsel olarak daha da küçülecektir.
  • Erotik oyuk. Küçük bir göğüs için push-up mayo, hacmi artırmaya ve baştan çıkarıcı bir boyun çizgisi oluşturmaya yardımcı olacaktır. Kolayca çıkarılabilen (hızlı kuruma için) minderli modelleri vardır. Çok büyük olmaktan kaçının!
  • Balenli sütyenler. Bir mayo ne kadar güzel olursa olsun, küçük bir büstün paçavra değil, sağlam bir çerçeveye ihtiyacı vardır. Köpük kauçuk ile vücudun üzerinde yürümeye başlayacaklar ve onsuz sizi düzleştirecekler.
  • Üst ve alt ayrı. Orantısız bir rakamla, korse ve mayoları ayrı olarak satın alabilirsiniz. Böylece küçük göğüslü kilolu kızlar için harika bir mayo elde edeceksiniz.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »