HomeIdeasKuaförler, 2021'de moda olan saç kesimlerine isim verdi

Kuaförler, 2021’de moda olan saç kesimlerine isim verdi

Metro’ya göre koronavirüs salgını nedeniyle getirilen karantina sona erdikten sonra güzellik salonlarına gelen ziyaretçiler saçlarını kısaltmayı tercih ediyor.
Yani, örneğin, tüylü saç kesimi şu anda popüler, bu da İngilizcede “tüylü” anlamına geliyor.
Londra güzellik salonu SALON64’ün yöneticisi Ricky Walters, “Mükemmel bir kesim ile uzun saçlar için zaman geçti – karantinadan sonra insanlar sert değişiklikler istiyor. Tüylü bir saç modeli kıvırcık saçlı kızlar için idealdir, dağınık görünmelidir” dedi.

Uzmana göre, aynı zamanda modaya uygun bir saç modeli haline geldi  “Geçen yıl herkes kıvırcık bob’a hayran kaldı, ancak moda gelişti ve şimdi saç modelleri moda. moda, “- Walters dedi ve bu saç kesiminin kıvırcık saç sahiplerinde en iyi görüneceğini ekledi.
Ek olarak, malzemeye göre patlamalar modaya geri döndü. İngiliz kuaför Valerie Maine , güzellik salonlarında saçlarının kestirilmesini tavsiye ediyor . Uzman, patlamaları kendi başına tasarlayan ve sonuçtan memnun olmayan çok sayıda müşterinin kendisine döndüğünü belirtti.

Ek olarak, uzmanlara göre en popüler saç stillerinden bazıları, 1980’lerden kalma katmanlı bob ve ikonik tokmak saç modeli.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »