HomeCelebrities VillasKim Kardashian, Kanye West'ten boşanmaya mı hazırlanıyor?

Kim Kardashian, Kanye West’ten boşanmaya mı hazırlanıyor?

Yüksek profilli çiftin yaklaşan boşanmasıyla ilgili söylentiler medyada dolaşıyor. Ama bu gerçekten doğru olabilir mi? Kim ve Kanye 2014’ten beri evliler ve birlikte olmaları gerekiyordu. Ama cennette sorun var gibi görünüyor. Bakalım tüm bunlar neyle ilgili.
Peki bu söylentiler neye dayanıyor? Kanye son zamanlarda çok tuhaf şeyler tweetliyor ve başarısız olan başkanlık kampanyası da Kim ile evliliğini etkiledi. İlk başta, omuz silkmek ve bunu “Kanye West’in Kanye West işlerini yapması” olarak düşünmek kolaydı. Ancak daha sonra hem arkadaşları hem de ailesi ve hayranları Kayne’nin zihinsel bir sağlık sorunu yaşadığını anladı.


Kanye bipolar bozukluktan muzdarip ve çok uzun zamandır iyi gidiyormuş gibi görünüyordu. Bununla birlikte, dünya çapındaki salgın herkesi etkiledi, Kanye dahil ve sonuçlarına katlanıyor gibi görünüyor. Twitter’da aceleci açıklamalar yapıyor ve hatta kampanya konuşmalarından biri sırasında Kim ve ilk çocuğu North hakkında çok kişisel bir hikaye paylaştı ve Kim’i kesinlikle öfkelendirdi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »