HomeCelebrities VillasKim Kardashian, 60 milyon dolarlık bir arsa üzerine harikalar diyarı inşa ediyor

Kim Kardashian, 60 milyon dolarlık bir arsa üzerine harikalar diyarı inşa ediyor

Kim Kardashian’ın Calabasas’taki yerleşkesinde bir bahçe harikalar diyarı inşa ettiğini açıklayabilir.

Milyarderin arazisinin hava fotoğrafları, 40 yaşındaki Kim’in şu anda inşa ettiği organik bir sebze bahçesi olduğu söylenen karmaşık dairesel bir yapıyı gösteriyor.

‘Bu bir organik sebze ve meyve bahçesi. Arasında yürüyebileceğiniz, zemin seviyesinden geçen ekici benzeri kutular var.’

Yakınlarda meyve ağaçlarının da bulunduğunu kaydeden kaynak, “Bir sürü farklı şey dikiyor” diye ekliyor.

Alanın ölçeğine bakılırsa, Kardashians yıldızı kesinlikle bahçe harikalar diyarı için büyülü bir şey planlıyor gibi görünüyor – mülke özel özellikler eklemeye devam ederken – hala devam eden bir çalışma olduğu anlaşılıyor. .

Yeşil Tanrıça: Bu hafta fotoğraflanan 40 yaşındaki Kim, Calabasas’taki yerleşkesinde bir sebze bahçesine yer açıyor.

Perşembe günü çekilen resimler ayrıca bir Maybach otomobil filosunun yanı sıra yerleşke çevresinde bir Range Rover’ı da gösteriyor.

Kim geçtiğimiz günlerde Hidden Hills’deki evinde yedi eski işçi tarafından aleyhine açılan iş uyuşmazlıklarından ‘sorumlu olmadığını’ söyledi.

Yıldızın bir sözcüsü şunları söyledi: “Bu işçiler, devam eden hizmetleri sağlamak için Kim tarafından tutulan üçüncü taraf bir satıcı aracılığıyla işe alındı ​​ve ödendi.”

‘Kim, satıcı ve çalışanları arasında yapılan sözleşmenin tarafı değildir, bu nedenle satıcının işlerini nasıl yönettiğinden ve doğrudan personeli ile yaptıkları anlaşmalardan sorumlu değildir.

‘Kim hiçbir zaman bir satıcıya hizmetleri için ödeme yapmadı ve bu işçiler ile onları işe alan satıcı arasındaki sorunun yakında dostane bir şekilde çözüleceğini umuyor.’

KKW patronu, son zamanlarda çocukları için genişleyen malikanesinin arka bahçesinde bir KKW Beauty mağazası, bir Starbucks, bir Lego kalesi ve bir ATM makinesi ile tamamlanan bir ‘Lil Hidden Hills’ inşa etmek de dahil olmak üzere ev üzerinde çok çalışıyor.

Mart ayında, evin resimlerinde, kasabanın girişindeki bir karşılama kemerine sıvalı bir ‘Lil Hidden Hills’ tabelası gösterdi, sayısız mağaza ve oyun istasyonu içeriyordu.

Görünüşe göre yıldız, ayrı yaşadığı kocası Kanye West’ten boşanmasının ortasında birçok projeyle meşgul oldu.

Kanye şu anda Kim ile 2017’de birlikte satın aldıkları Calabasas meskeninde yaşamıyor.

KKW Beauty’nin hemen yanında bulunan bir diğer dikkat çekici yapı, üzerinde kalın yazı tipiyle ‘West Diner’ yazan parlak kırmızı bir işarete sahip, soluk mavi, retro tarzı bir lokantadır.

Ayrıca Kim ve küçük kız kardeşi Khloe’nin son aylarda Instagram Hikayelerinde öne çıkardıkları sevgilim itfaiye istasyonu da var.

Ultra renkli Lego kalesi, iki kraliyet mavisi kaydırak ve çocukların tırmanıp arkadaşlarına bakabilecekleri iki savunma kulesiyle birlikte gelir.

Bahçe harikalar diyarı: Milyarderin arazisinin hava fotoğrafları, 40 yaşındaki Kim’in şu anda inşa ettiği organik bir sebze bahçesi olduğu söylenen karmaşık dairesel bir yapıyı gösteriyor.

 

Büyük planlar: Alanın ölçeğine bakılırsa, Keeping Up with the Kardashians yıldızı kesinlikle bahçe harikalar diyarı için sihirli bir şey planlıyor gibi görünüyor.

Güzel tekerlekler: Perşembe günü çekilen resimler, yerleşkenin çevresinde bir Maybach otomobil filosunun yanı sıra bir Range Rover’ı da gösteriyor.

Doğrusal kasabanın sağ tarafı, Kardashian-Jenner klanına tatlı bir çiçekçi dükkanı, bakkal ve iki katlı kulübe tarzı bir mesken dahil olmak üzere evcilik oynamak için birçok fırsat sunuyor.

Ev projelerinin yanı sıra Kim, hukuk okumakla da meşguldü ve bu haftanın başlarında, birinci sınıf hukuk öğrencisi sınavını geçemediğini açıkladı.

Rahmetli babası Robert Kardashian’ın izinden giderek avukat olmaya çalışan Kim, hayal kırıklığı yaratan haberi Kourtney ve Khloe kardeşlere Ekim 2020’de çekilen sahnelerde anlattı.

Yemyeşil yaşam: Kim şu anda Kanye West ile 2017’de satın aldığı tesiste kalıyor, ancak şu anda orada kalmıyor

Rüya evi: Kim’in Hidden Hills malikanesinde kalmayı planladığı anlaşılıyor

Evinin İçinde: Kim Geçenlerde Şovda Bebek Hukuku Sınavında Nasıl Başarısız Olduğunu Açıkladı

Karşılama: Kim, bu yıl sona erecek olan KUWTK’nın son bölümünde kız kardeşler Kourtney ve Khloe ile birlikte görülüyor.

Kameraya konuşan Kim, daha sonra çalışmalarının yapısını açıkladı ve rotasının ortalama yoldan “daha zor” olduğu konusunda ısrar etti.

“Eğer hukuk fakültesine benim yaptığım şekilde gidiyorsanız, bu tipik üç yıllık programınız yerine dört yıllık bir programdır.
‘Ve bir yıldan sonra, bebek barını almak zorundasın. Duyduğuma göre bu, resmi barodan daha zor olacak.’

Bir flashback klibinde, akıl hocası Jessica Jackson, Kim’e sınavı geçmek için 560’a ihtiyacı olduğunu ve ilk denemesinde 474 almasına rağmen cesaretinin kırılmaması gerektiğini söyledi.

Oyun alanı: Mart ayında, evin resimlerinde kasabanın girişindeki bir karşılama kemerine sıvalı bir ‘Lil Hidden Hills’ tabelası gösterildi, sayısız mağaza ve oyun istasyonu bulunuyor

Avukat şunları söyledi: ‘Bu, çoğu insanın bir pandeminin ortasında girmediği bir teste son derece yakın.’

Ancak realite yıldızı, bu yolculuğun kendisi için ne kadar ‘önemli’ olduğuna dikkat çekerken kendisini hala eleştiriyordu.

Kardeşlerine, ‘Ben başarısızım. Altı hafta boyunca günde 10 ila 12 saat çalışarak geçirdim ve bunu almak benim için çok önemliydi. Ve geçmemek moralinizi bozar ve sadece pes etmek istemenize neden olur.’

Kourtney yanıtladı: ‘Babamın seninle gerçekten gurur duyacağını hissediyorum, sadece bunun peşinden koştuğun gerçeği ne olursa olsun.’

Ve Khloe ekledi: ‘Yaptığın şeyin çok saygın olduğunu düşünüyorum. Bence ailenden, çocuklarından uzaklaştığın zaman…’

Kim, sorunun bu olduğu konusunda ısrar etti ve tekrar üstesinden gelip gelemeyeceğinden emin değil.

Ve Khloe, Haziran 2021’de sınava tekrar girmesini önerdiğinde, “Okula gitmek için bir yıl daha beklemek istemiyorum. Neredeyse her şeyi bildiğim sona gelmiş gibi hissediyorum.’

Eş-ebeveynlik: Kim ve Kanye, mahkemede velayet düzenlemelerini hazırlarken, Kuzey, yedi, Saint, beş, Chicago, üç ve Psalm, 22 aylık dört çocuklarına birlikte ebeveynlik yapacaklar; Aralık 2019’da fotoğraflanan tüm aile

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »