HomeTourismKempinski Floating Palace, Dubai lansmanı için hazırlanıyor

Kempinski Floating Palace, Dubai lansmanı için hazırlanıyor

Kempinski, Dubai’de iddialı yeni bir proje için planlarını açıkladı.

Kempinski Floating Palace, 12 lüks villa ile çevrili dalgaların üzerinde açılacak.

Jumeirah Sahil Yolu üzerinde Dubai’nin en seçkin plajlarından birinin yanında demirli, hem lüks gezginler hem de yerel halk tarafından oldukça rağbet gören konuklar, 156 odalı ve süit otel veya villalarına tekneyle getiriliyor.
Etkileyici bir yat park güvertesinin yanında bağlantılı bir yüzer helikopter pisti de konukların şık bir şekilde varmalarını sağlar.

Kempinski Floating Palace’ın türünün tek örneği olarak konumlandırılması öngörülüyor – tüm konuklara unutulmaz anlar ve olağanüstü bir deneyim garanti eden bir yenilik.

Dört bölümden oluşan bu yüzen sarayın ana binası, ortasından cam bir piramit ile birbirine bağlı ve beş yıldızlı bir otelin tüm lüksünü sunuyor.

Birbirine dubalarla bağlanan 12 lüks villa, kısmen satılık olmakla birlikte otel misafirleri tarafından da kiralanmakta ve otelde sunulan tüm hizmetlerden yararlanmaktadır.
Kempinski Group CEO’su Bernold Schroeder, “Destinasyonun yüksek teknoloji şehri olarak ününü Kempinski Hotels’in zamansız Avrupa zarafetiyle birleştirerek, 2023’ten itibaren Dubai’de misafirlerimize böyle bir ilk deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. .

“Seagate Shipyard’ın son derece yenilikçi projesi, yalnızca üst düzey teknolojisiyle değil, aynı zamanda kusursuz stili ve tasarımıyla da ikna ediyor.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »