HomeCelebrities VillasKatie Price tutuklandı

Katie Price tutuklandı

Estetik operasyon için sık sık Türkiye’ye gelen reality show yıldızı Katie Price, İngiltere’nin güney doğusunda alkol ve uyuşturucu kullandıktan sonra trafik kazası geçirdi. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan beş çocuk annesi Price, tutuklandı.

Katie Price, İngiltere’nin güney doğusundaki Sussex vilayetinde ölümden döndü. Alkol ve uyuşturucunun etkisindeyken otomobil kullanan Price, trafik kazası geçirdi ve tutuklandı.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre; Price’ın olay yerinde polise, “Uyuşturucu kullandım, araba kullanmamalıydım, itiraf ediyorum” dediği belirtildi. Sussex Polisi, kazayı hafif sıyrıklarla atlatan yıldızın tutuklandığını duyurdu.

“KORKUTUĞUMUZ BAŞIMIZA GELDİ”

Katie Price’ın ailesi, “Korktuğumuz başımıza geldi” dedi. Çok kez onun akıl sağlığından endişe ettiklerini belirten ailesi destek olmaya devam edeceklerini söylediler.

KEBAP YERKEN DEVASA TEKTAŞ YÜZÜĞÜNÜ GÖSTERDİ

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da evinde saldırıya uğradığı haberleriyle gündeme gelen İngiliz şarkıcı ve manken Katie Price, soluğu Türkiye’de almıştı. Estetik operasyon geçirmek için sık sık İstanbul’a gelen Price, çalındığı ileri sürülen iri taşlı yüzüğünü kebap yerken çektiği bir video ile gözler önüne sermişti.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »