HomeTourismJolly’nin Profesyonel Fotoğrafçısı ile Bu Turda Kadrajda Sen Varsın

Jolly’nin Profesyonel Fotoğrafçısı ile Bu Turda Kadrajda Sen Varsın

Jolly’nin Profesyonel Fotoğrafçısı bu turda sana eşlik edecek ve bu tatilin kişiye özel fotoğraf ve videolarla unutulmaz olacak.

Ayrıca ekipmanın ne olursa olsun (ister telefon ister fotoğraf makinası) Jolly’nin Profesyonel Fotoğrafçısı çekim tüyoları ile en güzel yerde, en güzel kadrajı yakalaman için sana her an rehberlik edecek.

Sen eşsiz manzaraların tadını çıkarırken, Jolly’nin Profesyonel Fotoğrafçısı senin için sosyal medya hesaplarında paylaşabileceğin manzara fotoğraf ve videoları çekip sana anlık olarak iletecek.

Sen de Ege ve Akdeniz’in muhteşem manzaralarında anılarını fotoğrafçımız ile ölümsüzleştirmek istiyorsan bu turda yerini hemen ayırt!

Denize, doğaya ve tarihe doyacağın Likya turunda seni neler mi bekliyor?

Antik medeniyetlerin gölgesinde, mavi ve yeşilin en doğal tonları… Yaz tatilinde şahane manzaralar eşliğinde hem deniz hem keşif tatili yapmak isteyenlere Jolly’nin karşı konulmaz bir teklifi var; Likya Turları… Doğal güzellikleri ve muhteşem manzarasıyla gezginlerin her zaman gözdesi olan Likya’ya düzenlenen bu tur 21 Ağustos tarihinde İstanbul,  Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir’den hareketli, 5 gece konaklamalı olarak kişi başı 1.749 TL’den başlayan fiyatlarla gezginlerini bekliyor. Bu eşsiz turda rotalar ise; Gökova, Ölüdeniz, Kekova, Kaş, Kayaköy, Patara, Göcek, Dalyan, Şirince ve tekne turlarıyla gezeceğiniz eşsiz güzellikteki Ege ve Akdeniz koyları.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »