HomeTourismJOLLY İLE KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE TÜRKİYE’Yİ KEŞFET!

JOLLY İLE KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE TÜRKİYE’Yİ KEŞFET!

Kurban Bayramı tatili bu yıl uzun bir takvimi işaret ediyor. Türkiye’yi keşfetmek için uzun bir tatil bekliyorsanız şimdi tam zamanı; Karadeniz’in yemyeşil yaylaları, Ege’nin masmavi suları, Kapadokya’nın eşsiz coğrafyası, Güneydoğu Anadolu’nun kadim tarihi…
Bu bayram hepsi ve daha fazlasını Jolly’nin Kurban Bayramı Kültür turlarıyla keşfedebilirsiniz.
Jolly, birçok ilden çıkışlı, uçak ve otobüs ulaşım alternatifi ile güzel ülkemizin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine onlarca tur alternatifi ile siz gezginlerini bekliyor.
Jolly’nin Kurban Bayramı tatili için seyahat tutkunlarına birbirinden farklı tur seçenekleri bulunuyor. İşte onlardan 6 tanesini sizler için sıraladık;
1- KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURLARI
Yemyeşil bir tatil isteyenlerin tercihi olacak olan Karadeniz ve Batum Turu’nun rotası; Şehzadeler şehri Amasya, Karadeniz’in Las Vegas’ı Batum, kiraz diyarı Giresun, fındığı ile meşhur Ordu, Bafra ve Çarşamba arasında konumlanan Samsun ve gerek tarihi gerekse doğası ile Trabzon olarak belirlendi. Birçok ilden hareketle neredeyse her gün çıkışlı olarak düzenlenen bu tura 3 gece ve üzeri konaklamalı olarak 1.249 TL’den başlayan fiyatlarla katılabilirsiniz.
2- KUZEY EGE TURLARI
Bayram tatilinde hem deniz, kum, güneş hem de doğa ve tarih arayışında olanların vazgeçilmez rotalarından biri Kuzey Ege. Jolly ile çıkacağınız bu yolculukta rota; Bozcaada, Gökçeada, Çanakkale, Kaz Dağları, Ayvalık, Foça, Assos olacak. 4 gece ve üzeri konaklama seçenekleri ile Kuzey Ege’nin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Bu turun başlangıç fiyatı ise 1.370 TL olarak belirlendi.
3- EGE- AKDENİZ TURLARI
Türkiye’nin en güzel koyları, denizleri, gölleri, adaları, kanyonları, köyleri ve binlerce yıllık tarihiyle buluşmaya ne dersiniz? O halde Jolly’nin 5 gece konaklamalı, birçok ilden otobüs veya uçak ile ulaşım alternatifi ile Ege & Akdeniz turu 2.299 TL’den başlayan fiyatlara sizleri bekliyor.
4- KAPADOKYA TURLARI
Türkiye’nin doğası, tarihi, mimarisi ve kültürel zenginlikleri ile Kapadokya’nın cennet köşelerini keşfetmeye ne dersiniz? Attığınız her adım, gördüğünüz her manzarada heyecanlanacağınız bir tatil planlıyorsanız Jolly sizleri Kapadokya’ya davet ediyor. Gizemli hikayeleri, eşsiz deneyimleri ve göz alıcı motifleriyle Kapadokya sizleri bekliyor! Birçok ilden otobüs veya uçak ulaşım alternatifi ile 1 gece ve üzeri konaklama seçenekli Kapadokya turunun başlangıç fiyatı ise 479 TL olarak belirlendi.
5- GÜNEYDOĞU ANADOLU TURLARI
Tarihin ilk izlerine, dinlerin doğuşuna, Fırat’la Dicle’nin aşkının sırrına, Nemrut’un görkemine, Hz. İbrahim’in çilesine yakından tanıklık etmek için siz de GAP turuna çıkmaya ne dersiniz? Güneydoğu Anadolu’nun tarih, lezzet ve keşif dolu Şanlıurfa, Hatay, Adana, Adıyaman, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır şehirlerini bir arada gezebileceğiniz Güneydoğu Anadolu turları birçok ilden katılma imkanı ile 5 gece ve üzeri konaklamalı ve başlangıç fiyatı 1.829 TL olarak belirlendi.
6- DOĞU ANADOLU TURLARI
Bu bayram rotayı Doğu Anadolu’nun gizli hazinelerine doğru çevirmenin tam zamanı!
Jolly’nin Doğu’nun Hazineleri Turu ile Kars, Van, Erzurum, Elazığ, Erzincan, Sivas ve daha nicelerini, Doğu Anadolu’nun cennet köşelerini keşfedeceksiniz.
Birçok ilden katılabileceğiniz Doğu’nun Hazineleri Turu ile tam bir keşif rotası sizleri bekliyor. 5 gece konaklamalı olarak sürecek olan bu turun başlangıç fiyatı ise 1.709 TL olarak belirlendi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »