HomeTourismJet2.com yaz sonu gezileri için Türkiye'ye döndü

Jet2.com yaz sonu gezileri için Türkiye’ye döndü

Havayolu ve tur operatörünün tatil taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermesi nedeniyle Jet2.com bugün Antalya ve Dalaman uçuşlarını ve tatillerini yeniden başlatıyor.

Hareket, uluslararası seyahat kısıtlamalarının hafifletilmesini ve Türkiye’nin kırmızı listeden çıkarılmasını takip ediyor.

Belfast International, Birmingham, East Midlands, Edinburgh, Glasgow, Leeds Bradford, London Stansted, Manchester ve Newcastle Havalimanları’ndan uçuşlar planlanıyor ve müşteriler bir yıl içinde ilk kez Türk güneşinin tadını çıkarabiliyor.

Diğer yandan Jet2holidays, yarın yeni üssü Bristol Havalimanı’ndan Türkiye’nin iki popüler destinasyonuna hizmet vermeye başlayacak.

Genel olarak, hava yolu şirketi Dalaman ve Antalya’ya yaz için haftalık 70’in üzerinde uçuş sunacak.
Türkiye’nin uçuş programına eklenmesi, şirketin 40’tan fazla destinasyona faaliyet göstermesi anlamına geliyor.

Jet2.com CEO’su Steve Heapy, “Türkiye’ye ödüllü uçuşlarımızın ve paket tatillerimizin yeniden başlaması tatilciler için harika bir haber.

“Antalya ve Dalaman seferlerini ve tatillerini yeniden başlatmaktan ve bu çok sevilen destinasyonlara bir kez daha müşterilerimizi götürmekten mutluluk duyuyoruz.

“Müşteriler bu yaz Türkiye’yi ziyaret etmeyi özlediler, bu nedenle ülkenin yeniden açılması büyük taleple sonuçlandı ve tatilcilerin yaz sonu güneşinin tadını çıkarması için tam zamanında geldi.

“Müşteriler kaçabilmekten ve çok ihtiyaç duydukları güneş ışığının tadını çıkarmaktan en iyi şekilde yararlandıkça, geleceğe gerçek bir güvenle bakmaya devam ediyoruz.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »