HomeTourismİzmir'in yükselen yıldızı Euphoria Aegean Resort & Thermal Hotel

İzmir’in yükselen yıldızı Euphoria Aegean Resort & Thermal Hotel

Tesisin başarılı genel müdürü Erçin Yalçın yaptığı açıklama;

Euphoria Aegean Resort & Thermal Hotel’de son bahar fırsatları devam ediyor
Son bahar ayları huzur içinde tatil yaparak tazelenmek isteyenler için harika fırsatlar sunuyor.Ülkemizde özellikle bu dönemlerde tatil yapan önemli bir tatilci kitlesi bulunuyor. Genel olarak iklimin daha uygun olduğu, kalabalıkların azaldığı ve denizin güzelliği bu dönemde tatilciler rotalarını Seferihisar’a çeviriyorlar.

Türkiye’nin ilk cittaslow ünvanına sahip bölgesi olan Seferihisar, İzmir merkeze 52 km uzaklıkta yer alıyor.

cittaslow

Bu rengarenk ilçe misafirlerine kaliteli ve huzur dolu bir tatil sunuyor. Ünlü ve masmavi Sığacık Plajı ve pazar günleri kurulan yöresel pazarıyla Seferihisar, en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında olmakla beraber kimi zaman festivallere de ev sahipliği yapıyor.

Sığacık; masmavi denizi, altın sarısı kumu, rengarenk çiçekleri ve sakin yapısıyla sizlere huzur dolu bir tatil vaat ediyor. Aynı zamanda Teos Antik Kenti’ne ev sahipliği yapan Sığacık, sizleri tarihi bir yolculuğa da davet ediyor. Akkum, Akarca, Ekmeksiz, Altınköy plajları ile ise misafirlerine deniz ve kumun en güzel halini sunuyor.

Peki Seferihisar’da nerede konaklamalısınız ?

İzmir Seferihisar bölgesindeki mükemmel konumu, eşsiz manzarası ve konuklarına sunduğu eşsiz tatil deneyimi ile en iyi tatil otelleri arasında gösterilen Euphoria Aegean Resort & Thermal Hotel’i mutlaka deneyimlemelisiniz .Tesis aşılama başlar başlamaz kısa sürede tüm çalışanlarının aşı süreçlerini tamamladı. Güvenli turizm sertifikası sahibi olan tesis, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tüm güvenlik ve temizlik protokollerini harfiyen uyguluyor.

Kendi misafirlerine özel bir adası da bulunan Euphoria Aegean Resort & Thermal Hotel, tertemiz denizi ve eşsiz sahil manzarası ile misafirlerine huzurlu ve sakin bir tatil imkanı sunuyor.Modern mimarisi ve şık dekorasyonu ile göz kamaştıran otelde her biri misafirlerin tüm ihtiyaçları ve arzuları düşünülerek tasarlanmış son derece konforlu odalar bulunuyor.Alanında uzman profesyonellerden oluşan tecrübeli bir kadro ile koşulsuz misafir memnuniyeti odaklı hizmet veren tesisin Genel Müdürlüğünü başarılı çalışmaları ile göz dolduran deneyimli otel yöneticisi Erçin Yalçın yapıyor.

Tesisin başarılı genel müdürü Erçin Yalçın yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

“Son bahar ayları Seferihisar’ın en güzel dönemleri diyebilirim. Deniz ve hava daha bir güzelleşiyor, etraf daha bir sakinleşiyor. Bu dönem özellikle huzur bulmak, denizin ve iklimin tadını çıkarmak isteyenler için en güzel dönem. Bir çok tatilci sırf bu güzelliği ve huzuru yaşayabilmek için tatillerini sonbahar aylarına erteliyor. Henüz tatil yapmayan ve nerede tatil yapacağına karar vermeyen tatilcilere mutlaka Seferihisar’ı deneyimlemelerini tavsiye ediyorum.

Euphoria Aegean Resort & Thermal Hotel olarak güvenli turizm sertifikamız ve güler yüzlü personelimiz ile misafir sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan kişiye özel tatil deneyimi sunmaya ve konuklarımıza unutulmaz tatiller yaşatmaya devam ediyoruz. Misafirlerimiz gönül rahatlığı ile otelimizde kalabilir, tertemiz denizin, huzurun ve eşsiz Seferihisar ikliminin tadını çıkarabilirler.”

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »