HomeCelebrities VillasIrina Shayk kendi koleksiyonu için üstsüz poz verdi

Irina Shayk kendi koleksiyonu için üstsüz poz verdi

Biz Rusya’nın merkezinde deniz ve güneşi hayal ederken, 35 yaşındaki Irina Shayk ıssız bir sahilde bir reklam çekiminden samimi fotoğraflar paylaştı . Böylece süper model, İngiliz moda markası Tamara Mellon ile işbirliği içinde oluşturduğu kapsül ayakkabı koleksiyonunu duyurdu.


Kendinizi çerçevelerden ayırmanız imkansız: fotoğraflar, beyaz tangalar ve yazlık bej çizmeler içinde yarı çıplak poz veren bir modelin ideal figürüne ilham veriyor ve bunu gösteriyor.


Irina Shayk x Tamara Mellon’un ortak bir ayakkabı koleksiyonunun piyasaya sürülmesinin yaz başında bilindiğini hatırlayın. Mini işbirliği üç ayakkabı modelini içeriyor: yaz beji Escape katmanlı botlar, pratik Sun Valley topuklu sandaletler ve siyah Sand Dune sandaletler. Bu ayakkabılar herhangi bir gardıroba kolayca sığar. Ancak, gördüğümüz gibi Irina’nın buna hiç ihtiyacı yoktu.

Kelimenin tam anlamıyla, modelin yayınlanması, bugün sayısı 800 bine yakın olan coşkulu yorumlar ve beğeniler toplamaya başladı.

“Harika”, “Lüks”, “En güzel”, “Sıcak”, “Kanye gitmene izin vermemeli”, Irina’nın hayranları gönderi altındaki duygularını engelleyemedi.

İtiraf etmeliyim ki, Irina fotoğraflarıyla dereceyi başka hiçbir şeye benzemeyen şekilde nasıl yükselteceğini biliyor. Seçimimizde, Shayk’in gözlerinizi ayırmanın imkansız olduğu 20 baştan çıkarıcı fotoğrafını bir araya getirdik.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »