HomeTourismINTOURIST, 2022 hazırlıklarına erken başladı.

INTOURIST, 2022 hazırlıklarına erken başladı.

2021 yılını başarılı bir şekilde geçiren BDT pazarının büyük Tur Operatörlerinden INTOURIST, 2022 hazırlıklarına erken başladı.

Bu vesile ile Rusya pazarının en iyi satış yapan 500 acentesini Fethiye’nin lüks otellerinden Liberty Lykia’da misafir ediyor. Pandemiye rağmen başarılı sezon geçiren Intourist, bir taraftan acentelerle bu sezonun değerlendirmesini yaparken diğer yandan da gelecek yılın programını paylaşmayı planlıyor.

Rusya’nın 11 şehrinden katılan acenteleri yoğun bir program bekliyor. 2021 sezon değerlendirmesi, 2022 planları, seminerler, geleneksel voleybol turnuvası, 30 otelin katılımıyla Work Shop organizasyonu ve tabii en başarılı acentelerin ödüllerini alacağı gala gecesi.

Intourist ekibi, geleneksel hale gelmiş ITF organizasyonu için uzun süredir hazırlık yapıyor. 2022 yılında hedeflerini büyüten Intourist, 90 yıllık bilgi ve tecrübe birikimiyle, sektöre yön veren firmalar arasında olmaya devam ediyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »