HomeTourismTurizmin İç pazarda % 50 artış var, Mete Vardar...

Turizmin İç pazarda % 50 artış var, Mete Vardar…

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar İç pazara dair kısıtlamalar tamamen kalkarsa iç pazarın 2019 yılına göre yüzde 50 artacağını belirtti. Antalya Kundu’da yeni hizmete giren Nirvana Cosmopolitan’da yaptığı basın açıklamasında önemli konulara değindi. İç pazarda yüzyılın talebi yaşanacağını vurguladı.

Pandemi döneminin hala devam etmesiyle sektör olarak savaş verdiklerini dile getiren Vardar : Geçen yıl erken rezervasyon döneminde 300 bin satış yapmıştık. Pandemi ile bu rezervasyonların yüzde 97’si ya iptal edildi veya tarih değişikliği yapıldı. Tekrar Rezevasyona dönen oran ise yüzde yüzde 57’idi oldu. Jolly olarak tercih edilmeye 34 yıllık bir güvenle pandemi döneminde de devam ettik. Geçtiğimiz yıl sezon açıldıktan sonra Temmuz ayına kadar otellerin yüzde 50’si iç pazardı. Pandemi döneminde otellere güven verdiğimiz için başarı sağladık.” Dedi.

Mete Vardar 17 günlük tam kapanma dönemi ve 2021 yılı iç Pazar taleplerini şu sözlerle değerlendirdi:

Jolly olarak bir günde 17 günlük paket için 2800 adet satış gerçekleştirdik. Beklentilerimizin üzerinde satışlar gerçekleşiyor. Vaka sayıları yükselmez ve kapanma olmaz ise kısıtlama olmazsa yüzyılın iç Pazar talebini yaşarız. 07 Haziran’dan sonra fiyatlar yüzde 40 yükselecek. 2020 yılında hizmet vermeyen otellerde bu yıl açılacaktır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »