HomeCelebrities VillasHouse of Gucci'nin Yeni Kapağı

House of Gucci’nin Yeni Kapağı

‘House of Gucci’nin Yeni Kapağı Yayınlanmadan Önce Yayınlandı
Merakla beklenen filmin önümüzdeki ay vizyona girmesinden önce Harper Collins, filmin temel aldığı Sara Gay Forden kitabının yeni bir baskısını yayınladı.
Yaklaşan “House of Gucci ” filminin kitabı – belki duymuşsunuzdur? HarperCollins’in bugün yaptığı açıklamaya göre, film uyarlamasını kutlamak için yeni bir kapak olacak. Eski  Milan büro şefi Sara Gay Forden tarafından yazılan cilt,  yeni kapağıyla satışa çıkacak ve İtalyan moda evlerinin ikonik çizgili baskısını içeriyor.

2000 yılında yayınlanan “House of Gucci ”nin film bağlantılı baskısında , okuyucuyu kitabın orijinal yayınından bu yana markada neler olduğu ve Gucci’nin 21 yıl sonra nerede olduğu konusunda güncelleyen yeni bir son söz yer alacak.

1993-99 yılları arasında WWD için Milano’da büro şefi olan Forden, kitap araştırmasında Gucci ailesi üyeleri, yöneticiler, çalışanlar, rakipler ve daha fazlasıyla 100’den fazla görüşme gerçekleştirdi.
“Kitap sizi gerçekten İtalyan moda endüstrisinin tarihine, nasıl doğduğuna ve nasıl geliştiğine ve Gucci , Versace , Armani , Prada gibi aile markalarının küçük, aile butik tipi bir işletmeden mega markalara nasıl dönüştüğünün derinliklerine götürüyor. Forden, bugün görev yaptığı Washington DC’den telefonla konuşuyor.

Yeni baskının kapağı MGM ve HarperCollins arasında yapıldı.

Forden, “Bütün fikir, kitabı, ilk kitabın yayınlanmasından bu yana meydana gelen tüm önemli olaylarla okuyucuyu güncel tutan yeni sonsöz ile yeniden yayınlamak ve aynı zamanda filmle ilişkilendirmekti” diyor. “Fikir, ilk önce filmden ve yıldızlarla dolu oyuncu kadrosundan ve Ridley Scott düzeyinde bir yönetmenden etkilenebilecek, ancak daha sonra daha fazlasını öğrenmek isteyen insanlara bir şeyler sunmaktı. Bu fikir, izleyicilere ve okuyuculara arka plan hakkında daha fazla bilgi vermekti.”

Forden , çalışmalarının canlandığını görmek – Lady Gaga ve Adam Driver’ın ellerinde daha az değil – bunun gerçeküstü bir deneyim olduğunu söylüyor.

“Her zaman bunun zamansız bir kaliteye sahip epik bir hikaye olduğunu ve hem şirketin evrimi hem de aile hikayesi açısından bu zamansız temalardan bazılarına sahip olduğunu hissettim” diyor. “Ama şimdi gerçeküstü  gelecek ay vizyona girecek olan filmle birlikte çok fazla dikkat çekecek.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »