HomeTourismHİLTON DALAMAN’DA HER HAFTA SONU AYRI BİR KONSER

HİLTON DALAMAN’DA HER HAFTA SONU AYRI BİR KONSER

“Bu yaz Hilton Dalaman’dayız” sloganıyla yola çıkan otelde misafirler, her hafta sonu ayrı bir müzik ziyafeti yaşıyor. Geçtiğimiz hafta Cem Adrian konseri yoğun ilgi görürken 25 Haziran’da Sattas, 26 Haziran’da Göksel sahne alacak. Tüm yaz boyu misafirlerini müziğe doyuracak Hilton Dalaman’da 2 Temmuz’da Ersay Güner, 9 Temmuz’da Ege, 10 Temmuz’da ise Emre Aydın sevenleriyle buluşacak.

Hafta sonu tatillerini daha keyifli hale getirmek için spordan, müziğe, gastronomiden astrolojiye farklı konseptlerde hazırladığı atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile Hilton Dalaman misafirlerine eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

Konserlerin yanısıra Anatolian Sessions, Atakan ve Erkin gibi ünlü djler gün batımı saatlerinde ve gece yarısından sonra beach barda sahne alarak müzik keyfini ikiye katlıyor.

Geniş odaları ile lüks ve konforu doğayla iç içe deneyimlemeyi vadeden Hilton Dalaman’ın, 1500 dönümlük bir araziye mükemmel bir şekilde yayılan mimarisi, izole tatili tercih eden misafirlere güvende olduklarını tam anlamıyla hissettiriyor. Doğanın dinginliğini hissedeceğiniz konumu, yaz akşamlarınızı berrak bir gökyüzü ve yıldızlar ile buluşturuyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »