HomeTourismHavaalanları ve plajları kalabalık

Havaalanları ve plajları kalabalık

Deniz kıyısında, yerel sakinler geceyi çadırlarda geçirirler, dinlenmeye gelirler, ancak otellerde yeterli yer yoktur.

Rusya ile Türkiye arasındaki uçuşların yeniden başlamasının ardından bu ülkeye gelen turist sayısı önemli ölçüde arttı. Oteller şu anda aşırı dolu ve rezervasyon siteleri böyle bir kullanıcı akışıyla baş edemiyor.

Gerçek şu ki, 20 Temmuz’dan itibaren kurban bayramı kutlanacak, bu nedenle plajlarda daha da fazla insan olacak. Birçok yerli, tatillerini tam olarak tatil döneminde planlıyor ve denizde geçirecek.

Türkiye’nin havaalanları ve plajları kalabalık

Rus turistler havaalanlarında ve plajlardaki izdihamdan bahsediyor. Deniz kıyısında, yerel sakinler geceyi çadırlarda geçirirler, dinlenmeye gelirler, ancak otellerde yeterli yer yoktur. Havaalanlarında, uçuş gecikmeleri nedeniyle Rus turistler havasız bir uçakta belirli bir süre geçirmek zorunda kaldı, diğerleri eve gönderildi. Bunun nedeni, tur operatörlerinin bildirdiğine göre, pandemi sırasında havayollarının personeli işten çıkarması ve şimdi yeterli sayıda yeni çalışan olmaması.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »