HomeCelebrities VillasHangi ünlü, Buz Banyosuna Girip, Kendi İdrarını İçiyor

Hangi ünlü, Buz Banyosuna Girip, Kendi İdrarını İçiyor

Madonna Buz Banyosuna Giriyor, Kendi İdrarını İçiyor.

Madonna dün manşetlere çıktı- performansı dışındaki nedenlerle.

Bu sefer, bazı alışılmadık alışkanlıkların videosunu yayınladığı için dikkatler onun üzerindeydi. Her zaman kendi davulunun ritmine göre dans etti, ancak bu son olay, bir miktar şok değerini sürdürecek kadar tuhaf.

Şarkı söyleme hissi çılgınca dans ediyor ve ardından kendini buzla dolu bir küvete sokuyor. Oh evet, ve sonra kendi idrarından bir bardak içiyor….
Madonna’nın videosu en hafif tabirle eğlenceli. Sıkı bir antrenman kıyafeti ve lastik çoraplar içinde çılgınca dans ederken görüldüğü gibi, bol miktarda enerjisi var gibi görünüyor. Daha sonra kendini yavaşça buz dolu bir küvete bırakır.

3 Küvet

Madonna’nın videosu en hafif tabirle eğlenceli. Sıkı bir antrenman kıyafeti ve lastik çoraplar içinde çılgınca dans ederken görüldüğü gibi, bol miktarda enerjisi var gibi görünüyor. Daha sonra kendini yavaşça buz dolu bir küvete bırakır.

Küvete girdikten sonra, dondurucu sıcaklıklara uyum sağlar ve yanında arkadaşı ve sanatçı Ahlamalik Williams ile çılgın dans hareketlerine devam eder. Bir noktada, “yetişkin” bir patty-kek oyunu gibi, birbirleriyle alkışlama oyununa girerler… tüm bu süre boyunca o buz banyosunda kalır.

2 Şok Değeri

Buzlu su vücudunu yeterince şok etmemiş gibi, Madonna küvetten çıkar ve lastik çoraplarını çıkarır. Cildindeki renk değişimine dikkat çekerek suyun gerçekten ne kadar soğuk olduğunu gösteriyor.

Tam video bitmek üzereyken, Madonna bir bornoza sarınır, küvetin kenarına tüner ve kendi idrarından bir bardak gibi görünen şeyi içmeye devam eder.

1 İfade

Video kesilirken, “Donmuş banyodan çıktıktan sonra idrar içmek gerçekten güzel” diyerek devam ediyor.

Bunun onun idrarı olduğuna dair gerçek bir kanıt yok, ancak Kano’ya göre Madonna, geçmişte atlet ayağını önlemek için kendi ayaklarına idrar yaptığını kabul etmişti. Bu, Madonna’nın eşsiz yaşam tarzında sadece başka bir gün.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »