HomeGenelHangi Havayolları 1.500 Kabin Görevlisi Almak İstiyor

Hangi Havayolları 1.500 Kabin Görevlisi Almak İstiyor

Delta Havayolları Havayollarındaki toparlanma devam ediyor ve Delta Air Lines şimdi işe alımlarını genişletiyor. Havayolu, 2021/2022 için 1.500 uçuş görevlisi almak istediğini açıkladı. Havayolu 2022 yazına kadar devam eden toparlanmayı desteklemek için, 3.000 yeni kabin görevlisine sahip olmayı bekliyor.

Havayolu, kriz başlamadan önce işe alım sürecinden geçmiş olan adaylara da duyuruyor. Havayolu, iş için yüksek talep nedeniyle başvuru sahiplerine resmi başvurularını mümkün olan en kısa sürede göndermelerini tavsiye ediyor.

Uçuş görevlilerinin lise diploması veya GED (General Education Degree) olması gerekiyor. Ayrıca, başvuru sahiplerinin Amerika Birleşik Devletleri’nde çalışabilmeleri gerekir. Adaylar akıcı bir şekilde İngilizce konuşmalıdır ve 1 Ocak 2022’ye kadar en az 21 yaşında olacaktır. Ayrıca, aday olacakların aşağıdaki dillerden herhangi birini konuşma becerisine sahip olması gerekiyor.

Flemenkçe, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, Çekce, Danimarkaca, Japonca, İbranice.

Eğitim programına kabul edilenler, mevcut Delta çalışanları da dahil olmak üzere, tüm yeni kabin görevlileri, onaylanmış COVID-19 aşısı ile tam olarak aşılanmış olmalıdır. Delta, tüm yeni işe alınanların, kabin görevlisi olsun ya da olmasın, tam olarak aşılanmış olmasını zorunlu kılmıştır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »