HomeTourismGüzel hostes fazla bagaj için nasıl az ödeme yapılmayacağını anlattı.

Güzel hostes fazla bagaj için nasıl az ödeme yapılmayacağını anlattı.

Havaalanındaki terazide aşırı kilolu bagaj, turiste oldukça pahalıya mal olabilecek sürpriz. TikTok’taki videolarıyla ünlü Amerikalı uçuş görevlisi Kat , fazla bagaj hakkı ödememek için ustaca bir yoldan bahsetti. Nevresimlerin bir kısmını yanınıza almanız yeterlidir.

Bagaj hakları, özellikle düşük maliyetli havayollarıyla uçan yolcular için çok sıkı olabilir. Turistler fazla bagaj için ödeme yapmayı reddederse, bagajlarını bırakmaları ve hatta turisti uçuştan çıkarmaları gerekebilir. Uçuş görevlisi Kat Kamalani, tavsiyesinin tatilden dönen tatilciler için en iyisi olduğunu söyledi. “Seyahat ederken çok ağır bagajınız varsa ve tatilden dönüyorsanız bu numara sizi kurtaracak” dedi.

Mantıksız gelebilir, ancak tavsiyesi, çantanıza fazladan bagaj koymak. Bez çanta veya normal bir yastık kılıfı olabilir. “Çantanıza bir yastık kılıfı koyun çünkü havaalanında tartıda fazla bagaj varsa, fazla kıyafetleri valizden çıkarıp yastık kılıfınızı onunla doldurabilir ve hazır bir yastık olarak kullanabilirsiniz. kabin. Uçuş görevlisi, “Bu, fazla bagaj için ödeme yapmaktan kaçınacak” dedi.

Kamalani, TikTok videosunda inmeden önce boş bir yastık kılıfına bir yığın giysiyi nasıl doldurduğunu gösterdi. Aynı zamanda, turistlere yastık kılıfının el bagajına dahil edilmeyeceğine dair güvence verdi. Yorumculardan biri bu tavsiyeyi harika olarak nitelendirdi, bir diğeri tavsiyeden yararlandığını ve havayolu personeli bagajını kontrol etmek için kendisine yaklaştığında, içinde kıyafetler olduğunu söyledi. Ona göre, ağır yastığıyla uçağa bindi. “Evet! İçine yeterince yer bulamadığım plaj havlularımız ve seyahat battaniyelerimizle dolu fermuarlı bir yastık kılıfı aldım. Her iki yönde de kullanıldığında, bu el bagajı için geçerli değildir! ”dedi.

Ancak deneyimli bir uçuş görevlisinin tavsiyesine şüpheyle yaklaşanlar da vardı. “Harika, tam olarak görmek istediğim şey bu – yanımdaki kişinin kirli elbiseli bir yastığı var. Güzel koku, merhaba, ”diye yazdı yorumcu.

Turistler, en ucuz düşük maliyetli koltukların, yolcuların ön koltuğun altına sığması gereken yalnızca bir küçük çanta taşımasına izin verdiğini unutmamalıdır. Gezginler, daha büyük bagajlar için baş üstü dolaplarını kullanmak isterlerse, rezervasyon yaptırmak için genellikle fazladan ödeme yapmak zorunda kalacaklardır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »