HomeTourismGastronomi etkinlikleri Hilton Dalaman’da devam ediyor.

Gastronomi etkinlikleri Hilton Dalaman’da devam ediyor.

HİLTON DALAMAN’DA GASTRONOMİ ŞÖLENİ

Gastronomi etkinlikleri Hilton Dalaman’da devam ediyor. Dünyadan ve Türkiye’den farklı mutfakları özel etkinlikler ile misafirlerinin ayağına getiren Hilton Dalaman’ın bu kez durağı Balkan ve Trakya Yemekleri oldu. Geçmişten günümüze yaşanmışlıklarıyla birbirinden ilginç ve eğlenceli kültür unsurlarını barındıran Balkanların mutfağından sonra en önemli öğesi de müzik. Balkan müziklerini bize sevdiren en özel isimlerden Burhan Öcal Trakya All Star ve Kolektif İstanbul etkinlik sırasında verdiği konserler ile bu çok özel kültürü misafirlere doyasıya yaşattı.  

 Etkinliğe katılan misafirler arasında Pınar Tezcan Özçapkın, Ahmet Güzelyağdöken, Memet Özer, Ebru Erberdi, Burhan Öcal, Şule Başaran, Hilal Sarıhan, Tunç Batum gibi isimler yer aldı.

Balkanların enfes lezzetlerini masaya yatıran gurme şefler Ahmet Güzelyağdöken ve Tamer Özkan hem bu güzel yemekler ile konukların aklını başından alırken hem de yemek atölyesi ile uygulumalı olarak nasıl yapıldığını anlattı. Balkan Yemekleri ile ilgili tüm eğlenceli konuların konuşulduğu sohbetlere Boşnak kökenli Ebru Erberdi ve yemek programı sunucusu Memet Özer konuk oldu. Şule Başaran da bu lezzetleri en iyi tamamlayan Trakya şaraplarını bir atölye ile tanıttı.

Hafta sonu tatillerini daha keyifli hale getirmek için spordan, müziğe, gastronomiden astrolojiye farklı konseptlerde hazırladığı atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile Hilton Dalaman misafirlerine eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

Geniş odaları ile lüks ve konforu doğayla içiçe deneyimlemeyi vadeden Hilton Dalaman’ın, 1500 dönümlük bir araziye mükemmel bir şekilde yayılan mimarisi, izole tatili tercih eden misafirlere güvende olduklarını tam anlamıyla hissettiriyor. Doğanın dinginliğini hissedeceğiniz konumu, yaz akşamlarınızı berrak bir gökyüzü ve yıldızlar ile buluşturuyor.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »