HomeGenelFinnair, Türk Hava Yolları ile ortak uçuş anlaşması imzaladı

Finnair, Türk Hava Yolları ile ortak uçuş anlaşması imzaladı

Finnair ve Türk Hava Yolları, müşterilere daha fazla seçenek sunan bir kod paylaşımı anlaşması duyurdu.

Finnair AY kodu 29 Eylül’den itibaren Türk Hava Yolları’nın Helsinki-İstanbul, İstanbul’dan Atina, Sofya, Selanik, Amman, Şarm El-Şeyh, Hurgada, Luksor, Antalya ve Gazipaşa seferlerine eklenecek.

Türk Hava Yolları TK kodu Finnair’in Helsinki merkezinden sırasıyla Kuopio, Vaasa, Oulu, Rovaniemi, Reykjavik, Tallinn, Tartu, Riga, Vilnius, Antalya ve Gazipaşa’ya eklenecek.

Finnair’in baş ticari yetkilisi Ole Orvér, “Seyahat artık iyileşmeye başladığından ve müşterilerimizin seyahat hayallerini yeniden gerçekleştirebildiğinden, müşterilerimize daha fazla seçenek sunabildiğimiz için mutluyuz” dedi.

“Türk Hava Yolları müşterilerini Helsinki’den gelen geniş bağlantı ağımız aracılığıyla güzel Nordik’leri keşfetmeye davet ediyoruz.”

Türk Hava Yolları, dünyadaki diğer tüm havayollarından daha fazla ülkeye ve uluslararası destinasyona uçmakta olup, şu anda 127 ülkede toplam 300’den fazla uluslararası yolcu ve kargo noktasına hizmet vermektedir.

“Finnair ile olan bu kod paylaşımı anlaşması açısından mevcut hatlar arası işbirliğimizi genişletmekten memnuniyet duyuyoruz.

Türk Hava Yolları’nın yatırım ve teknoloji şefi Ahmet Bolat, “Finlandiya, Türkiye ve Baltıklar, İzlanda, Güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’daki çeşitli destinasyonlarda ortak uçuşların başlamasıyla birlikte yolcular kombine uçuşlar aracılığıyla daha fazla seyahat alternatifine sahip olacaklar” dedi. subay.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »