HomeCelebrities VillasTürk ile evlenmek isteyen Rus kızlar hakkında şok edici 9 gerçek

Türk ile evlenmek isteyen Rus kızlar hakkında şok edici 9 gerçek

Burada, evlilik için Rus kızları arayan erkeklerin başlamadan önce bilmelerini istedikleri bazı ayrıntıları sunmak istiyoruz.

1. Onunla evlenmek istediğini söyleyerek neredeyse her Rus kızını bulabilirsin.

Evlilik, dünyadaki en büyük ülkenin kadınları için Kutsal Kase’dir. Evliliğin değeri bir piyango kazanmaktan ya da halka açık bir şirketin CEO’sundan daha yüksektir.

Bir Rus kıza bir eş aradığını, bir aileyi destekleyebildiğini ve 2 ay içinde ziyaret etmeye hazır olduğunu söyle, ve çoğu kadın seninle buluşmak için düzenli bir fotoğrafın varsa, evlenme sitesinde seninle konuşmaktan mutlu olacak profili ve metinde hiçbir şey koyarak.

Cidden, onlar gerçek görünümünüze zar zor bakıyorlar ve iş unvanınıza göre ne kadar para kazandığınızı anlamıyorlar (Rusya’da, birçok şey tersine çalışıyor – örneğin, tıp doktorları çok az kazanıyor).

2. Eğer bir Rus kızı tarafından reddedilirseniz, yazmaya devam edin ve o sizi kabul etmelidir.

Bu kısa incelemenin ötesinde olan nedenlerden dolayı, Rusya’dan genç kadınlar en yakışıklı ve zengin erkeklerden değil, hayranların ısrarından etkilenirler.

Sadakatsizlik yerel olarak yaygın olduğu için Rus kızları kocasını, onu aldatıyor ve daha sık memleketlerinde olduğu gibi daha genç ve daha güzel birini terk ediyor. Kadınlar, eşin onu terk edebileceği ve garip bir ülkede yalnız başına bırakılacağı korkusuyla, arzu edilen erkek örnekle uğraşmaktan korkuyor.

Bu nedenle, reddedilmiş ancak yine de kalbini kazanmaya çalışmış olmanız gerçeği sizi kalabalığın arasından sıyrılıyor. Onu yeterince özel gördüğünü düşünüyor ve gelecekte başka bir kadının peşinden gitme ihtimalinin çok düşük olduğunu düşünüyor. Kızlar ayrıca, eğer bir erkek daha fazla çaba harcarsa, karısına kendisi için kolay olduğundan daha fazla değer vereceğine inanır.

 

3. Çiçekler ve küçük hediyeler sizi mükemmel bir beyefendi yapar.

Denemelerin% 90’ı şöyle dedi: İdeal adam çiçek verir, “her zaman”. Başka bir kültürde bulamazsın.

Kur sırasında ilk toplantıdan başlayarak çiçekler, saygın ritüelleri takip etmenin ve onurlu niyetlere sahip olmanın işaretidir.

Herhangi bir noktada yapılabilecek diğer hediyeler (bunun çok veya çok erken olduğunu düşünebilirsiniz – asla korkmayın, Rus kızlarıyla böyle bir şey yoktur):

– Kutulu çikolatalar
– Parfüm
– Gümüş veya altın takılar

Öğelerin pahalı olması gerekmez. Ancak bu şeyler olmadan, yeterince çaba sarf etmediğinizi ve onunla gerçekten ilgilenmediğini hissettiği gibi, potansiyel olarak uzun vadeli bir ortak olarak size güvenemeyeceğini düşünüyor. Evet, 10 bin kilometre yol kat etmiş olabilirsiniz, ancak dünyayı sadece onu görmek için gezdiğiniz gerçeğinden ziyade, en küçük elmaslara sahip olan bir çift altın küpeden daha çok etkilenir.

Nasıl açıklanır?

Dünyanın en muhteşem ülkesi olan Rusya’yı görmek için seyahate çıktığını düşünebilir ya da belki başka biriyle başka bir randevunuz olabilir. Ya da belki de, bu yıl sadece eğlenceli tatiliniz.

Ancak hediye yaparsanız, bu ilişkiye yatırım yaptığınızın göstergesidir.

Neyse, rasyonel değil. Ve bu yabancılarla sınırlı değil; kızlar Rus erkeklerle aynı hissediyor. Onlar sadece bir ilişkinin kalitesini bu şekilde değerlendirmeye alışıklar. Rusya’daki erkeklerin kız çocuklarına alışkanlık gösterme şekillerinden dolayı genellikle düşük olan özgüvenlerini artırıyor.

4. Erken yakınlık, ilişkinizi umursamadığı anlamına gelir.

Rusya’da yerel buluşma için şu andaki eğilim bir kızın evlenene kadar saf kalması gerektiğidir. Bir kadın bağlantınızı önemserse, onu “kolay” olarak görme korkusundan ve sonra onunla evlenme niyetini değiştirmekten korktuğu için, sınırı çabuk bir şekilde samimiyet haline getirmekten korkar.

5. Evlenmemiş bir kadının kusurlu olduğu kabul edilir.

Bir kadın 24 yaşından büyükse, evlilik için bir eş bulabilmekten endişelenmeye başlar. Eğer bir ilişkisi varsa, erkek arkadaşının onunla evlenmeyeceğinden korkuyor. Bu tür duyguların nedeni evliliğin bir kadının sosyal olarak önemli olması için gerekli görülmesidir, bir erkek için ise ona saygın statü kazandıran kariyeridir. Kadın evlenerek ve bir anne olarak statü kazanıyor.

6. Bütün Ruslar okulda 6 yıl boyunca İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Almanca öğrenir.

Herhangi bir Rus şehrinin tatlı kızlarıyla sohbet ederseniz, size okuldaki (6 yıl) ve üniversitedeki (3 yıl) yabancı dil çalışmaları hakkında bilgi vermekten mutluluk duyacaklardır. Ayrıca, son sınıfın sonunda hem lise hem de kolejde bir sınavı geçmek zorundadırlar. Ancak, konuşulan dildeki yeterliliklerinin, konuyu 6 (9) yıl çalıştıktan sonra kimsenin bekleyeceği kadar yüksek olmadığını görebilirsiniz. Bunun nedeni, sistemin yazılı kelimeye ayarlanmış olmasıdır. Okullarda konuşma gerekli değildir.

Normalde, bayanlar İngilizce konuşulan bir ülkeye taşındıktan sonra özgürce konuşmaya başlamak yaklaşık 6 ay sürer. Zaten iyi bir kelime hazineleri var ve İngilizce gramerlerini biliyorlar. Sadece bir hata yapmak için konuşma ve korkma konusunda bilinçli olmaları gerekir. Hepsi bu, çünkü kendi ülkelerinde sadece bir sınıfta İngilizce konuşuyorlar. Akıllarında mükemmel bir cümle kurmaya çalışmak yerine, sadece rahatlamayı ve basitçe dışarı atmayı öğrenmeye ihtiyaçları var.
7. Rusya’dan gelen kızlar oldukça vatanseverdir.

Rusya’da yaşamayı sevmediğini ve ülkesinin pasaportunu değiştirmeye istekli olduğunu düşünebilirsiniz, ancak gerçekte, anavatanı hakkında orta derecede olumsuz bir şey söylerseniz, çok rahatsız edilecektir. Çok sayıda genç kadın, ülkesine yeterince saygı göstermediği takdirde bir hayranı görevden alacaklarını söyledi.

8. Rus gelinleri yurt dışına taşınmaktan korkuyor.

Yine, dışarı çıkmayı bekleyemeyeceğini ve ülkelere taşınmaya sevineceğini hayal edersiniz. Fakat aslında, aşkı bulmak ve bir aile yaratmaktan heyecan duyuyor, ancak göç etmekten korkuyor. Evliliğinde işlerin nasıl yürüdüğünden emin değil, mutlu ya da olmayacak olsa da, amacına ulaşmış olmasına rağmen – evlilik – görüşünde yarar sağlar. Bu, Kaderini kadın olarak, en yüksek yaşam amacını ve amacını gerçekleştirmesini sağlar.

9. Evlilik için Rus kızları reklamını yapan çoğu web sitesi sizi yanlış yönlendirir.

Yukarıdakilerin tümü, iyi niyetli Rus gelinleri için geçerlidir. Ancak, çevrimiçi arama yapıyorsanız, gerçek bir anlaşma yapmak zor olabilir. Aslında, muhteşem Rus kızlarının yüksek popülaritesi nedeniyle, başlıkta gördüğünüz her zaman elde ettiğiniz şey değildir.

Birçok web sitesi buluşmayı teklif ettiklerini ancak aslında ne sattıklarını yazdıklarını belirtiyor (sözde buluşma). Posta başına ödeme pazarının büyüklüğüne göre, sözde sahte tanışma web siteleri yıllık 200 milyon ABD dolarının üzerindedir. Şok edici yanı, ABD, İngiltere, Avrupa Birliği devletleri ve Avustralya dahil tüm batı ülkelerinin federal ticaret gözlemcilerinin, bu tür sahte buluşma yapılarının, esas olarak açık bir gösterge olmadan “telefon cinsiyet” modeli için vatandaşlarını işletmesine ve ücretlendirmelerine izin vermesidir. Web sitesi tarafından müşterinin ödediği para: Fabrikasyon aşk itirafları.

Eğer bir Rus kızıyla konuşmak “Gönder” düğmesine her basışınızda size maliyet getirir ve bir hafta süren iletişimden sonra, doğrudan e-posta adresini, cep telefonu numarasını veya Skype’ı bilmiyorsanız, bu sahte bir sitede olduğunuzu anlamına geliyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »