HomeTourismEverest Tour, 14 Ekim 2021 tarihinde İstanbul Etiler’de bulunan Le Meridien Hotel’de...

Everest Tour, 14 Ekim 2021 tarihinde İstanbul Etiler’de bulunan Le Meridien Hotel’de 30. Yılını birbirinden kıymetli misafirleriyle kutladı

Geceye Turob Başkanı Sayın Müberra ERESİN, Türsab Başkanı Sayın Firuz Barbaros BAĞLIKAYA’nın yanı sıra turizm sektörünün birbirinden başarılı isimleri ve alanlarında öncü iş insanları katılarak renk kattı.

Everest Tour Yönetim Kurulu Başkanı Kamran BAGİYEV bu kusursuz gecede yaptığı konuşmada gelen misafirlere teşekkür ettikten sonra Everest Tour’un 30 yılda nasıl yol aldığından, bu süreçte hangi prensipleri sektör adına hayata geçirdiğinden söz etti.

Özellikle 2020 başlarında Türkiye sınırları içinde de kendini gösteren Covid Pandemisi sürecinde turizm sektörünün yaşadığı zorlukların üstesinden nasıl geldiklerini anlattı.

İstanbul Etiler’de bulunan Le Meridien Hotel’in 34. katında, İstanbul sokak lezzetlerinin yer aldığı İstanbul konsepti ile özgün bir 30. Yıl kutlamaları gerçekleşti. Bunun haricinde Dj performansları da göz doldurdu.

Geceye katılanlar, İstanbul temalı olan bu sıra dışı geceyi oldukça eğlenceli bulduklarını ifade ettiler. Everest Tour 30. Yıl kutlamaları herkesin takdirini topladı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »